Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lemegy rólam addig az a...

Lemegy rólam addig az a felesleg?! Tudom h ez nem egészséges. De ez van.

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok. 167 centi és 55 kilóval rendelkezem. Napi 1 kis szendvicset és 1 joghurtot eszem. Emelett napi legalább 1 órát edzem rendszeresen, és ha idöm engedi félóra-órát futok, vagy 20-30 vagy mégtöbb kilómégert tekerek.. szerintetek szeptemberig lemegy 6-10 kiló?!


/egyszer már tavaly megcsináltam ezt.. akkor 60 kilóból fogytam le 40re.. 2 hónap alatt.. de most egyszerüen nem megy a fogyás.. :S /


2009. júl. 10. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
le fog menni 6 kiló szeptemberig, decemberig meg 10 fog visszajonni. sok sikert!
2009. júl. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz 16 évesen csont sovány lenni?Nem sok az 55 kiló,gondolom,nincs rajtad 1 deka felesleges zsír sem.Önképzavar?Ne csináld ezt magaddal,túl fiatal vagy ilyen drasztikus önkínzáshoz.Azonkívül még fejlődő korban vagy,a szervezetednek több vitaminra lenne szüksége mint amit egy kis szendvics és és egy pohárka joghurt nyújt!
2009. júl. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Íyg van. A kilók lemennek, de mivel nem eszel rendesen, vissza is jönnek. Nézd,én rendesen eszem, mégis fogytam mert mellette mozgok eleget...

A másik, hogy futni fuhatsz minden nap, de tornázni sztem ne tornázz minden nap. Elég heti 3x edzeni, az izmoknak kell pihenőnap is.

Egy szendvics meg joghurt nulla....már bocs... lehet örülni fogsz, hogy leadod a ki9lókat, de figyeld majd meg a bőröd nem lesz szép.. és úgyis visszamegy a kiló.

A másik: a te magaságoddal bőven elég ha csak hei 1 kg-t fogysz.. az lenne neked normális, azt meg simán elérheted a futással és nem kell éhezned.

Lepontozhatsz emiatt, de így van.

2009. júl. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

Én lehet hogy naiv vagyok, de nem hiszem hogy ez komoly. Ilyen a világon nincs, hogy valaki 40kg akar lenni!!

Vagy ha mégis, akkor ez iszonyat gáz!

Tedd fel azt a kérdést a fiúknak: Nektek melyik tetszik jobban 16 éves lány 167cm, 55kg, vagy 16 éves lány 167cm 40kg. Biztos nagyon meglepő eredményt kapsz majd!

Ja, engem is nyugodtan le lehet pontozni.

2009. júl. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ez így nagyon kevés, mármint amit eszel.

Ennél többet kell. Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget, kerüld a cukrot, a finomított lisztből készült dolgokat és a zsírosat.

Halálra hajtani is fölösleges magad, tényleg elég a heti háromszori torna, ha naponta futsz..

2009. júl. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
első vagyok, én 165 centi és 50 kg voltam 16 évesen, nem volt semmi mellem, sem seggem, és csúnyának éreztem magam, a fiuknak sem jött be. imádkoztam a plusz kilókértt. felejtsd el. egyébként a napi torna is felesleges, mert megszokja a szervezeted, ezért kell átverni, ne minden nap csináld, a futás ugyanez, változtass az időpontokon. és egyébként se legyél buta, aki minden nap mozog annak alapból sokkal több energiát kell bevinni a szervezetébe. ha nem akarsz 20 éves korodra elhízni akkor hallgass ránk, hidd el, nincs rajtad felesleg. hát az agyam eldobom.
2009. júl. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kamunak tűnik ez a kérdés. Kevés olyan értelmi fogyatékos 16 éves lány él az országban, aki 55 kilóval és 167 centi körül még fogyni akar.


Az előző barátnőm is ekkora volt és nála jobb nőt nem láttam még.


Ha mégis igazi a kérdés. Akkor érezd magad verbálisan felpofozva, kislány.

Ezzel az étrenddel azt éred el, hogy lebomlik az izomzatod és az agyad nem kap elegendő táplálékot. Elszédülsz, elájulsz, áthajt rajtad egy kamion, vagy ha szerencséd van villamos, és levág belőled egy 6-10, de lehet 20 kilót is.

2009. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, ha meg csak ennyit akartál hallani, hogy senki szerint nincs rajtad felesleg, akkor megkaptad. célszerűbb lenne egy normális önképet építeni magadról, mint kilókat le.
2009. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
bocs, előző előtti. :)
2009. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem van egy oylan érzésem, hogyha ez igaz ( vannak buta lányok..) akkor a tanácsainkat úgysem fogod meghallgatni... Továbbra is koplalni fogsz.. de a te bajod...
2009. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!