Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs időm sportolni, segíthet...

Nincs időm sportolni, segíthet ez a megoldás? Minden nap 25 perc torna! Kevés, egészséges ételek evése, vacsorára gyümölcs?

Figyelt kérdés
168 cm vagyok, és 70 kg. Mindennap 6-7-re érek haza, nincs időm rendszeresen sportolni (futás, úszás, stb), csak a torna fér bele. Ezzel le tudnék fogyni, úgy 10 kilót? Mennyinek kéne lennem, hogy vékony legyek a magasságomhoz? És kb mennyi idő alatt érhetném ezt el? (Kérem, hogy a bunkó megjegyzéseket kerüljétek, és csak érdemleges, valóban segítő. tanácsadó válaszokat írjatok! Köszönöm.)

2014. jan. 26. 21:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"képzeld el én is városban lakom még sincs kivilágítva este az utca, na ehhez mit szólsz?"


Azt, hogy pont szrok olyan véleményére, aki nem képes tisztességesen leírni egy mondatot.

2014. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Szerintem teljesen tisztességesen írtam le... de tudod én legalább nem használtam se a szarok kifejezést se semmi egyebet..
2014. febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szarok... érdekes, eddig ezt a szót nem lehetett leírni.
2014. febr. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is hasonló időben végzek, ezért reggelente korábban felkelek és akkor megyek futni. Hazaérek, lezuhanyozom és kész, indulhatok. Ennyi az egész. Probléma megoldva és utána nyugodtan vagyok egész nap, mert nem kell azon gondolkodnom, h még este kell tornáznom és ki tudja, h a nap végére milyen fáradt leszek.
2014. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jó a torna, plusz menj gyalog reggel ha tudsz, vagy szállj le egy megállóval előbb, lift helyett lépcső, kenyér helyett abonett, este saláta.
2014. febr. 5. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!