Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ünnepek és vizsgák alatt...

Ünnepek és vizsgák alatt kicsit elengedtem magam és feljött pár kiló. A pasim könyörög, hogy ne fogyjak vissza, de én soknak látom magam. Szerintetek?

Figyelt kérdés

előtte (régebbi kép)

[link]


most

[link]


2014. jan. 29. 12:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Jobb a második, én egyet értek a pasiddal. Jobban kijön a nőiesség (mielőtt nekem esnek az okosok, hogy nem hàjtól lesz nőies valaki, én se erre gondolok. Hanem a derék-csípő arány hangsúlyosabb. És kerekebb a csípője, jobb a formája. Nem mindenki így hízik, de neki jól áll.)
2014. jan. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még ekkora hátsóhoz! Feltétlenül fogyj vissza!
2014. jan. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem az első jobban tetszik. Valószínűleg a középút a két kép között is tetszenek, a második viszont már túl sok. Persze ez ízlés kérdése, ez még nem az a szint, ami egészségileg problémás, úgyhogy Neked kell döntened. De egyrészt elég könnyen hízol, úgyhogy nem árt vigyáznod, másrészt ha már kilókat szedsz fel, szerintem jobb, ha annak legalább egy része izom...
2014. jan. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

Mindkét képen jól nézel ki. :)

Elárulnád milyen fogyi módszert alkalmazol, amivel elérted az 1. alakot?

2014. márc. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Hogyan döntöttél a kérdésed kiírása óta? Végül visszafogytál vagy maradtál ugyanolyan?

2014. jún. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!