Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek hogy sikerült lefogynia...

Kinek hogy sikerült lefogynia szülés után?

Figyelt kérdés

Olyan érdekel,amiért tett vmit.A szoptatástól olvadtak le a kilók módszer nem érdekel.

10-15 kilót kéne leadnom,a terhességiből még 3 kg van rajtam,de tiszta depi vagyok,egész nap a csokin jár az eszem


2014. jan. 29. 13:10
 1/3 anonim válasza:
Képzeld, az elején sehogyse sikerült nekem se, és hónapokig örlődtem, meg kínoztam, és szenvedtettem magam alig látható eredményért, és végül feladtam. Aztán amikor a nagyfiú olyan egy év körüli volt, egyik hétről a másikra szépen leolvadtak a kilót teljesen maguktól. Ettem-ittam és mégis visszatért szülés előtti állapotra a súlyom. Sajnos az alakom már sose lesz a szülés előtti, de azért el ne keseredj, lefogyni, le tudsz majd.
2014. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha már nem szoptatsz, akkor szabadidődben aktívan sportolj és diétázz. Én nem mondanám hogy lehetetlen újra karcsúnak lenni. Kitartás kell hozzá rengeteg, sose add fel!
2014. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást,rám fér,az a baj,h még szoptatok,de már csak 2x,úgy tudom ilyenkor már azért lehet diétázni!
2014. jan. 29. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!