Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vééégre újra megnyílt a...

Vééégre újra megnyílt a konditerem városomban! Szombattól fogok járni. Szeretnék egészségesen élni, mit ajánlatok étrendnek?

Figyelt kérdés
Augusztusban megyünk nyaralni,addig apai-anyait belefogok adni. :D eddig éveken át mondogattam,hogy majd holnaptól,jaj majd elsejétől,de nem,elég volt. Annyit,hogy délután 1től 7ig iskolában vagyok és nem tudok mit vinni suliba. :S
2014. jan. 30. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én iskolába kockákra vágott gyümölcsöt szoktam vinni és nekem egészen bevált.Viszont vinned kell valami kenyérfélét vagy akár sósperecet,de ne csak gyümölcs legyen :D Na meg egy kisebb szendvics néhány zöldséggel is jó(pl.:paprika,paradicsom,uborka bármi amit szeretsz).
2014. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Olvasd el ezt: [link]

2. Ha eddig nem edzettél,akkor nem kéne egyből durvulni.

3. Miért is nem tudsz semmit se vinni a suliba?

2014. jan. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) néha vittem tojást,halat de olyan büdös volt.. ha csak gyümölcsöt viszek az meg nem elég,de vacsorára szendvicset sem ennék szívesen..
2014. jan. 30. 21:57
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves Botero,

annyi helyen láttam már ezt a sárga

kapszulás izét... el is olvasnám. Annyit elárulsz, hogy fizetős-e? Mert én biza nem kattintok rá, ha utána kéri a kártyaszámot.

2014. jan. 31. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetni,ingyenes!Okostelefonra is letölthető.
2014. jan. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!