Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnák mellizomból...

Hogyan tudnák mellizomból leadni/formálni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy már jóideje tornázok,de súlyzózni csak nemrég kezdtem,bicepszre szerettem volna,de ehelyett az alkarom és a mellizmom izmosodott.Nekem nagyon nem illik a mellizom,vagyis én nagyon nem akarok,de mégis lett az edzések miatt,valaki valami ötletet legyen szíves,hogyan oldható meg a mellizom leadása,eggyátalán lehetséges valahogy?

2014. jan. 31. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Légyszi homályosíts fel,milyen gyakorlatokat végeztél,hogy a mellizmod nőtt a bicepszezéstől?
2014. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VWXYZZS ***** válasza:
Biztos guggolt :D :D
2014. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 VWXYZZS ***** válasza:
Ennyi idiótát rég láttam már egy helyen :D
2014. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Véletlenül hű de izmos lett a melled? Ez elég hihetetlenül hangzik, azért ahhoz tenni kell... Én igazán nem vagyok szakértő, de azért elég alapvető, hogy mitől edződik a bicepsz s mitől a mell, az ember ugyebár érzi is valamelyest...

A legalapabb szintet meghaladó izom lemegy, ha nem edzel rá... Vagy ha úgy eszel, hogy a test izmot bontson, de azt nem ajánlom.

Az nem egy reális dolog, hogy valakinek megmaradjon az izmossága, miközben nem tesz érte semmit... Hamar leépülnek a nem alapvető izmok, a felépítésükért pedig keményen meg kell dolgozni.

De olyat még nem láttam, hogy valakinek rosszul álljon az izmos mell, amit nem extrém, sokéves munkával vagy kokssszal ért el... Csak úgy, véletlenül pedig különösen fura ez :D

2014. jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
napi 200 felülés,hasizomgyakorlatok(bicikli,90-en fokos lábhajlítások,stb),50 fekvőtámasz,futás,és súlyzózás,lehet,hasizomgyakorlatoktól is lehet,mivel jelentősen megnőtt a csipőm is emiatt,de akkor ha abbahagyok minden edzést akkor lemegy?
2014. febr. 3. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!