Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 22 éves vagyok,5 hònapja...

Ddddoooo kérdése:

22 éves vagyok,5 hònapja megszületett a kisfiam, rajtam pedig maradt rengeteg felesleges kilò. Mit tehetnék ami hatásos lenne a fogyásban?

Figyelt kérdés
2014. febr. 1. 19:09
 1/10 VWXYZZS ***** válasza:
Ugyanazt mint bárki más. Diéta és sport.
2014. febr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szopik még a babád? - Mert az a legjobb fogyókúra és a sport. Ha már nem szopik akkor lehet diétázni,finom liszteket,cukrot elhagyni stb
2014. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
11%
Anyukám 20-30 kilót úgy fogyott le, hogy délelőtt evett rendesen, ebédelt, de délután és este egy falatot nem evett. Nem tudom,mennyire egészséges ez a fogyókúra,mindenesetre gyors és látványos!
2014. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem sokàig tudtam szoptatni :(((( akkor megfogadom a tanàcsot és a délutàni koplalàs talàn nekem is bevàlik...
2014. febr. 1. 21:40
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem fog és nem is egészséges.

Keress rá: szálkásító diéta

2014. febr. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
lehetne annyi eszed hogy nem a legh*lyébb félnapig koplalós megoldást választod ki.
2014. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Te talàn tudsz jobbat ajànlani? Addig ràkeresek a szàlkàsitò diétàra;)
2014. febr. 2. 10:06
 8/10 VWXYZZS ***** válasza:
Sok idióta, aki idióta koplalós tanácsokat ad... Bannolnám mindet innen a pcsába. Keress rá: Sárgkapszula. Olvasd el végig. Ha az ott írtakat betartod nagyon szép eredményeket érhetsz el. Ne aggódj nem lesz belőled body builder ahhoz azért sokkal több mindent kell tenni ;)
2014. febr. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én is szülés után vagyok. Rólam leolvadtak a kilók, mert én mindig is vékony alkatú voltam, ezért táplálkozásban nem nagyon tudok segíteni. Annyi tudok tanácsolni, hogy ne koplalj, mert egy kisbaba nagyon sok energiát vesz el és neked nem szabad szédelegned mellette az éhségtől. Inkább a fittségre törekedj, még ha nincs is tökéletes alakod. Olvasd el a fegyencedzés c. könyvet, le lehet tölteni pdf-ben is. Én ezt csinálom 1 hónapja és már észreveszem magamon a hatását. Azért tanácsolom ezt, mert otthon végezheted és úgy illeszted a napodba, amikor neked jó. Én pl. délben tornázom, amikor alszik a kisfiam.
2014. febr. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettötöknek, utànna nézek a tanàcsaitoknak :) remélem jò lesz valamelyik ;)
2014. febr. 3. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!