Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt miért mondják?

Ezt miért mondják?

Figyelt kérdés
Ugye mindig azt mondják , hogy a fogyokúrában sok gyümit kell anni , de a banánból miért kell kevesebbet?

2014. febr. 2. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert magas a cukor/szénhidrát tartalma, ami a fogyást akadályozza.


Itt egy lista a gyümölcsök energia és szénhidrát tartalmáról: [link]


Lehetőleg azokat illik fogyasztani, amelyek kevés cukrot tartalmaznak, pl. bogyós gyümölcsök.

2014. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Okés , köszi :) Hát bajban leszek mert nagyon szeretem...na majd kevesebbet eszek belöle .:)
2014. febr. 2. 13:46
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is szeretem a banánt, és bannánevés mellett is fogyok, január eleje óta már 5 kg-ot. Bár az igaz, hogy én kalóriát is számolok, egy nap olyan 1800 kalóriát viszek be.


Szerintem nyugodtan egyél banánt, én is nyugodt szívvel teszem, hisz mellette semmi cukrosat nem eszek, ennyi jár, plusz a banán egészséges is.

2014. febr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert a gyümölcsben sok a szénhidrát, a banánban különösen.
2014. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem, azt senki sem gondolja komolyan, hogy napi 1-2 banántól elhízik valaki, vagy éppen az fogja gátolni a fogyását...
2014. febr. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, ezt senki nem gondolja.
2014. febr. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!