Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgásszegény életmóddal,...

Mozgásszegény életmóddal, hogy fogyhatok le 42-es ruhaméterből 38-asra?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
42-rol fogytam 36ra egy ev alatt, csak tobbet gyalogoltam.Az etkezest kell atalakitani, nem koplalasra, hanem egeszsegesebbre.Kevesebb zabalas a hizlalo etelekbol.
2014. febr. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 VWXYZZS ***** válasza:
100%
Helyes diétával.
2014. febr. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megfelelő táplálkozással, de nagyon ajánlom figyelmedbe, hogy nem akarsz mozgásszegény életmódot élni.


Szóval van olyan út is, hogy nem mozogsz, munka suli stb. után megérdemelt pihenés jön (és kimarad az edzés) de nincs így értelme sajnos :(

2014. febr. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kezd el számolni a bevitt ételek kalóriáit. Ajánlom Neked a következő oldalt: www.kalóriabazis.hu


Állíts be magadnak egy kalóriakeretet, mondjuk napi 1200-at, de ez alá semmiképpen ne menj. Heti 1 kiló fogyás garantált. Szerintem 3 hónap alatt elérheted.

2014. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!