Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vékonyság vagy anorexia?

Vékonyság vagy anorexia?

Figyelt kérdés
160 cm vagyok és 53 kg :S Sokat fogytam, nyár elején még 70-75 kg voltam. Van barátom már másfél éve, szeretett husisabban is, azt mondja most is tetszek neki, bár nagyon szeretné ha híznék, mert félt... Mindenki "baszogat" hogy anorexiás vagyok, kinnt vannak a csontjaim..Minden nap meghallgatom ezt. Ennek ellenére én még csak vékonynak se látom magam, szeretnék még fogyni és fogok is. 55 kg volt az álomsúlyom, sose gondoltam, hogy egyszer el fogom érni, de mikor beálltam a tükör elé nem azt láttam amit akartam... Ez most vékonyság vagy már beteges? kellenne még fogynom ?:/

2014. febr. 3. 17:48
 1/8 anonim válasza:
A súlyod teljesen ideális. Viszont ha kövérnek látod magad az testkép zavar is lehet. Egészségesen fogytál le? Sportoltál? Eleget ettél?
2014. febr. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem vagy anorexiás, de már nem kéne fogynod! :)
2014. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Egyáltalán nem kéne tovább fogynod, hiszen már megvolt az álomsúly! :) Próbáld tartani a jelenlegi súlyodat. Nekem elhiheted, jobb, ha nem fogysz tovább, én úgy jártam, hogy 50 kg akartam lenni, de átlendültem a ló túloldalára és most kb. 47 vagyok..nem nézek ki nagyon durván, viszont fél éve nem menstruálok, és emiatt eléggé aggódom :( Hízni is legalább olyan nehéz, mint a fogyókúrát sikeresen elkezdeni. Szerintem semmiképp ne akarj tovább fogyni (legalábbis én, ha visszaforgathatnám az időt, biztos, hogy nem problémáznék tovább /igen, visszagondolva azt hiszem, anorexiás voltam, de ezt pár hónapja tuti, hogy tagadtam volna, sőt, még fel is háborodtam volna, hogy miféle feltételezés ez.../) Szóval stop, ügyes vagy, hogy eljutottál idáig, biztosan csinos is, de lejjebb ne :) Ha van kérdésed, nyugodtan írj privátot.
2014. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

47? Úristen most de örülnék annak.. :/:) biztos

nagyon csini vagy!

2014. febr. 3. 19:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülnél neki annak ellenére, amit írt?? Felfogtad, hogy a testét annyira megviselte a dolog, hogy már nincs ciklusa, nem lehet gyereke, amíg nem jön rendbe?! Ráment az egészsége, óva intett tőle, hogy te is elkövesd a hibáját, erre csak az alacsony testsúlya jutott el a tudatodig.
2014. febr. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy? Pasizni már tudsz, de azt nem fogod fel amit a 47 kilós válaszoló írt? :S


Kicsi csőlátás állhat fent, nem gondolod? :)


Hogyhogy kiállnak a csontjaid? Izomzatod hogy áll?

2014. febr. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy anorexiás, még túlzottan vékony sem vagy. 1-2 csont (persze nem az összes borda, meg ilyenek) még nekem tetszik is, ha kilátszik. Egy képet küldhetnél (nem magadról) hogy hogy is nézhetsz jelenleg ki. Egyébként valószínű, hogy nem genetikailag vagy vékony, erős a csontozatod, ezáltal vastagabb vagy alapból. Hiába fogysz bármennyit, a csontozat ugyan akkora marad. Tehát elképzelhető, hogy ha vastag csontozatú vagy, máshogy nézel ki, mint egy alapból vékony csontozatú lány ezzel a testsúllyal. Számokból nehéz megítélni, ja és egy kor sem ártana...
2014. febr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ezt, hogy érted, hogy mindig máshogy fogok kinézni? Amúgy nem kizárt, mivel a családomban senki sem vékony, sőőt... Bár nem tudom, hogy a kettő összefügg-e. A kulcsontom, a bordám, medencecsontom a hátamon az összes... kb ennyi. 17 vagyok amúgy. Képet majd nézedetek, és ha találok akkor rakok fel.
2014. febr. 4. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!