Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szoktátok rávenni magatok...

Hogy szoktátok rávenni magatokat a mozgásra, mikor izomlázatok van, és egyáltalán semmi kedvetek edzeni? Úgy érzem, nem is tudnám lenyomni azt a 45 perces tornát, amit tegnap csináltam.

Figyelt kérdés

Most már minden kifogást félretéve elkezdtem tornázni, nagyon jól esett tegnap. 45 percet tornáztam Béres Alexandrára. Ma viszont olyan izomlázam van, hogy az hihetetlen. Már a lépcsőzés is nagyon fáj, pedig elég sokat lépcsőzök naponta. Tegnap izomláz nélkül is úgy éreztem, hogy nem bírok végig, hát még ma..


De muszáj valamit ma is vakítanom, hogy vegyem rá magam?

Ti mit szoktatok mondani magatoknak ilyenkor? Vagy mire gondoltok?


2014. febr. 4. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ha izomlázam van, akkor a torna segít, utána jobb. Ha nagyon izomlázam van és egyáltalán nem mozgatom meg magam, akkor másnap még rosszabb lesz.
2014. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyrészt sosem erőltetem magam túl, így nincs izomlázam, fokozatosan növeltem a terhelést; másrészt pár napot simán ki lehet hagyni, én a menzeszem első 2-3napján hanyagolom, illetve fejfájáskor (ami ritka, beteg nem szoktam lenni), illetve a nagymamámnál töltött napon is kihagyom a dolgot.
2014. febr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Végül rávettem magam, és tornáztam egy kicsit. Bár ma csak 20 perc ment. De ez is több, mint a semmi.


Én sem akartam nagyon megerőltetni magam tegnap, és mire végeztem vele, nagyon jó érzés volt. Kellemesen elfáradtam, nagyon jól aludtam éjszaka, és fitten is ébredtem. Csak az a fránya izomláz. Na jó, az utóbbi fél évben nem edzettem, csak sokat sétáltam (de az mégsem olyan, mint az edzés). Úgyhogy nem csoda, hogy izomlázam van.


Holnap megint lenyomom a 45 perc Béres Alexandrát, mert nagyon jó érzés utána, hogy kellemesen elfáradok fizikailag is nap végére, nem csak szellemileg.

2014. febr. 4. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!