Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire hízlal a sótlan...

Mennyire hízlal a sótlan földimogyoró (amit magam mérek ki a boltban, nem a az előre csomagolt)?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a földimogyoró is tartalmaz kalóriát, de ha hetente úgy 3 alkalommal elrágcsálok kb. 8-10 dkg-ot, az még az egészséges kategória?

Sajnos úgy alakult az életem, hogy eléggé kitágult a gyomrom és nehezebb jól laknom, kis adagok, gyümölcsök/zöldségek után hamar megéhezem. Ezért is szeretnék találni valami - viszonylag olcsó - dolgot, amit elrágcsálhatok, a nélkül, hogy egyből felugrana rám cserébe újabb öt kiló!


2014. febr. 5. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni, de a földimogyoró valóságos kalóriabomba -- és ebből a szempontból tökéletesen mindegy, hogy sós-e vagy sem, és Te méred ki vagy sem.

Én tíz dekát fogyasztok egy héten max., gyakran még azt is soknak érzem.

Ha mindenképpen rágcsálnod kell, akkor tudom ajánlani a bulátát, vagy a kölesgolyókat -- utóbbi több ízben is kapható. Ezek a hasadat is hosszú órákra eltelítik, csak sokat kell hozzájuk inni.

2014. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. febr. 5. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!