Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudatos táplálkozás és hízás,...

Tudatos táplálkozás és hízás, hogyan?

Figyelt kérdés
165 cm magas vagyok és 48 kg 20 éves srác, nagyon szeretnék hízni, hosszú betegség után, eddig sikerül felszednem kilókat, sajnos mozogni csak módjával mozoghatok, hogyan tudnék úgy 54-55kg-ig feljutni? ( Elég hülyén érzem magamat az egyetemen, mindenki termetesebb, mint én )

2014. febr. 6. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha zsírosabb leszel, akkor is hülyén fogod érezni magad, barátom :/


Egyébként tömegnövelő étrend, erre keress rá. De csak izmosodás (edzés) mellett érdemes hízni, csak azért hogy a mérleg többet mutasson, értelmetlen. Ennyi erővel ólom súlyokkal a zsebedben is járhatsz.


Egyetemisták miatt pedig ne érezd rosszul magad. Én is az vagyok még végső soron, hidd el nekem alja népség. Ne vedd komolyan hogy mit gondolnak rólad.. mekkorák, stb. Egyrészt igazából a kutya se foglalkozik veled, másrészt.. a nagyság az belső, szellemi dolog.


Na ezt lehet elveszíteni egyetemen, tehát abszlúte nem mondanám a saját nézetem szerint, hogy a társaid 'termetesebbek' lennének nálad. Most az egy dolog, ha izmosabbak mert edzenek meg normálisan működik az emésztésük.. felejtsd el ezt a külsőségeken alapuló nézetet, ezt tudom ajánlani.


Na nem azért gondolom így, mert én magam nem lennék bő 75 kilós, sportos alkatú de az igazság az, hogy nem az izomzat és a fizikai paraméterek számítanak.

2014. febr. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönet a válaszért.
2014. febr. 6. 14:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel a betegséged is hosszú volt, így a rendbejövetel is lassabb lesz. Adj időt a testednek.
2014. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne máshoz hasonlítsd magad. Van aki termetesebb, van aki nem, ezért ne érezd rosszul magad.

Tömegnövelő étrend, rendszeres mozgás.

Fehérjében gazdag ételek, összetett szénhidrátok, jó zsírok és meg lesz az.

Csak sose add fel, és bízz magadban.

Hisz értékes vagy!

2014. febr. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!