Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek délelőtt, ha rendese...

Mit egyek délelőtt, ha rendesen szeretnék vacsorázni hízás nélkül?

Figyelt kérdés

Kb 8.30-kor kelek fel, az ebédem rendes főtt étel, kb 10 és 10.30 között eszem. Aztán kb 11.15-től kezdve 25 perces intenzív gyaloglás munkába. Munkában nem szoktam enni. Kb 17 órától megint 25 perc intenzív gyaloglás haza. Az a baj, hogy nagyon megjön az étvágyam este, amikor hazaérek... Kb 23.30 és éjfél között fekszem le, előtte csak tévézek, nincs sok mozgás.


Nem szeretnék hízni, a mostani súlyom talán megfelelne, vagy egy kicsit fogyhatnék is. Mit (mennyit) kellene ennem délelőtt, hogy este normálisan vacsorázhassak hízás nélkül?



2014. febr. 6. 20:15
 1/3 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Ha jól értelmeztem, a "rendes főtt ételt" ebédre, tulajdonképpen délelőtt eszed meg, majd ezt mindössze csak a vacsora követi valamikor este.

Ha ezt így folytatod, nem valószínű, hogy megúszod hízás nélkül!

Persze, hogy éhes vagy este, hiszen a szervezeted ekkorra kiéhezik, mert nem kap elegendő tápanyagot. Ezt viszont pont akkor akarod pótolni, amikor az aktivitásod sem megfelelő. Az intenzív gyaloglás a munkába és vissza mindenképpen dicséretes, de életmódot kell váltanod, ha nem akarsz rosszabb helyzetbe kerülni! Tedd meg, nekem sikerült! Üdv.

2014. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért nem gondolnám, hogy életmódot kellene váltanom emiatt, hiszen van benne mozgás is, és nem vagyok kövér sem (168 cm / 52-53 kg). De szeretek enni, és nehéz megállni, hogy este ne egyek, csak vmi könnyűt. Ezért érdekelne, hogy ha máshogy osztanám el az étkezéseket, felcserélném az ebédet és a vacsorát, akkor mit kellene ennem délelőtt (és napközben), ha a vacsora lenne a főétkezés (18 óra körül).
2014. febr. 8. 16:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Ételek:

Zöldségek (kivéve krumpli, kukorica, fejtőbab) húsok, belsőségek, gombák, olajos magok, gyümölcsök, gyógynövények.


Hát, ezek közül válogathatsz.

2014. febr. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!