Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig nem ittam sok vizet,...

Eddig nem ittam sok vizet, mostantól minden nap rendesen. Segíthet ez nekem?

Figyelt kérdés
Eddig naponta maximum 2 pohár vizet ittam. Anyukám nemrég mondta, hogy, ha azt akarom, hogy normálisan működjön az anyagcserém, akkor igyak vizet. Nagyon sokat fogyókúráztam már, de soha nem segített semmi, mert egyáltalán nem ittam vizet. Mióta naponta megiszom a 2 l vizet, sokkal jobban érzem magam, nem vagyok annyira feszült. Segíthet ez nekem a fogyókúrában, illetve, ha beindul rendesen az anyagcserém, akkor úgymond ettől a víztől fogyhatok is? 175/95/16/L
2014. jan. 13. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp segít a víz. A normális anyagcseréhez elengedhetetlen,így a fogyáshoz is. Ha eddig nem tetted meg,akkor szerezz be egy jobbfajta multivitamint is!
2014. jan. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
a napi minimum 2l víz sokat segíthet a fogyásban
2014. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!