Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Áttértem az egészséges kajákra...

Áttértem az egészséges kajákra és azóta sokat fáj a gyomrom, ez normális?

Figyelt kérdés
A lényeg: idáig sosem néztem mit eszek, zsíros cukros kaják, nassolás minden mennyiségbe. Most viszont 2-3 hete áttértem a sovány húsra, rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszek, tojást. Odafigyelek arra, hogy ne vigyek be cukrot, és sok szénhidrátot. Kenyeret tésztát eddig se sokat ettem, most már semennyit. Úgyérzem, hogy jó úton haladok, hogy teljesen megváltoztassam az étrendem. Annyi a bajom, hogy elég sokszor fáj a gyomrom, émelygek kicsit, a székletem sűrűbben van, és szerintem normálisabb az állaga is. Eléggé megviseli a gyomrom az "átállás" úgy érzem. Ez normális az első időben? Át kell szokjon a szervezetem, vagy ez probléma?
2014. febr. 1. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Túl keveset eszel! A gyakori, de normális átlagú széklet koplaláskor szokott előfordulni, mivel az első körben fokozza a bélmozgást. A gyomorfájdalom kiváltója az éhség, velem is előfordult már, megoldás rá az evés.
2014. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2014. febr. 1. 09:16
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy pont most olvasgattam a témában és rájöttem, hogy tényleg keveset eszek :/ kezdő vagyok még a dolgokban
2014. febr. 1. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!