Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak gondolod a képen...

Hány kilónak gondolod a képen látható lányt?

Figyelt kérdés

165 cm-hez


[link]


2014. febr. 7. 10:24
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

sztem 43.

szeretnék én is ilyen vékony lenni.


azért elárulod majd, hogy hány kg vagy? meg hogy sportolsz-e?

2014. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:

Milyen "háta ívén"?

1) szemből van fotózva, 2) a BORDÁINAK az ÍVE látszik egyedül!

Mindenkinek szélesebb a "háta", mint a dereka!

Egyébként is felülről van fotózva, így nyilván szélesebb felül, mint alul.

2014. febr. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:

40 kiló körül.


Szeretem a karcsú lányokat, a szép hasat.


Ez a kép nem tetszik, nagyon nem tűnik egészségesnek.

2014. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Hű, köszönöm a válaszokat :)


A pontos számot nem árulom még el, hátha valaki akar még tippelni, azt viszont megmondom, hogy volt, aki csak egy kilót tévedett.


A sport/izom kategóriában mindenkinek tudok igazat adni, hiszen egészen előző novemberig nagyon aktívan sportoltam (triatlon, heti 4 edzés...), majd, mivel az egészségi állapotom drámai ütemben elkezdett romlani, nagyon sokat fogytam, az edzőmmel közösen úgy döntöttünk, szünetet tartok. Azóta csak még többet fogytam (nyilván a nagy része sajnos izom...), január végén voltam tükrözésen, ami zéró toleranciás laktóz -és gluténérzékenységet mutatott ki. Gyakorlatilag teljesen ki van pusztulva a bélflórám. Viszont húst etikai okokból nem eszem, szóval... elég limitált, hogy mit tudok enni. És így persze nem fogok hízni sem egykönnyen.

Ennek tükrében mondom annak a kedves válaszolónak, aki azt írta, hogy így akar kinézni, hogy ne akarjon. Inkább legyél egészséges, tudj megenni egy normális adag kaját normális alapanyagokból, ez sokkal többet ér.

2014. febr. 7. 12:45
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Glutén és laktózérzékenység mellett én feladnám az etikát, mert így teljesen le fogsz épülni. Legalább halat kéne enned, miből akarsz így fehérjéhez jutni? Lehet élni tej és gabona nélkül, de fehérje nélkül nem.
2014. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ha nem írod, a kép alapján is meg tudtam volna mondani, h nem vagy egészséges. Nagyon sajnálom, hogy így alakult ez neked, azt megállapították, mi okozhatta? Egyébként vannak nagyon jó tömegnövelők, amik laktóz -és gluténmentesek, builderen nézd.
2014. febr. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
17%

Minden ember zéró toleranciás laktózra (sőt tejre) és gluténra (gabonákra).


Kérdeznétek, hogy ez milyen hülyeség.. amit ebben az állításban sokan nem tartanak igaznak, azt nevezzük BETEGSÉGEK.


Tehát amikor valaki nem tartja magát gluténérzékenynek, akkor az (idővel jelentkező) betegsége az intolerancia.


Kérdező, vegák is tudnak paleózni. Hús nélkül is lehet hízni, egészséges izomzatot fenntartani.


Etikai kérdés érdekes. Életünk során a szellemi/lelki fejlődés elsődleges. Tehát a testi egészség másodlagos.


Tehát a húsevés mint etikai kérdés, akkor a veganizmus jogos lehet. Másfelől egészséges szellem/lélek elérhetőbb egészséges testtel, ehhez előnyös a húsevés.


Jézus tudtommal evett halat. Miután feltámadt azután is. Állat húsát fogyasztotta.


Abszolút módon nem hiszek benne, hogy többet kellene elérnünk mint Jézusnak. Őszinte örömömre válna, ha csak megközelítenénk az ő állapotát.. tehát a táplálkozásodat húsevés kerülésével nehezíteni, így az egészséged megőrzését nehezíteni logikátlan.


Kivéve ha tényleg erős, belső meggyőződést követsz.. amit viszont érdemes lehet felülvizsgálni.


Komoly betegségekre a ketogén étrend az alap rehabilitációs gyógymód, ami eléggé zsír és fehérje központú táplálkozást jelent. Nem feltétlen jár több húsevéssel mint az átlagos táplálkozás, a zsír pedig lehet növényi eredetű (pl. kókusz).


De életszerűbb húsevéssel.

2014. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%

És sikerült nyelvtanilag tényleg helytelen mondatokat alkotnom, elnézést kérek érte :D


A mondanivaló azért remélem kivehető volt.

2014. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

Hát igen. Ha az olyan egyszerű lenne, hogy csak megeszek egy kis rántott húst vagy halat... annyi lenne az eredmény, hogy felül jönne ki, nem alul (sajnos tapasztalat...). Akinek nincs ilyen gondja az állati dolgokkal, annak ez gondolom abszolút idegen, és nagyon nehéz beleképzelni magát a helyzetbe, sőt, azt is abszolút megértem, ha nem tudja ezt megtenni.


A ketogénről én is nagyon sok jót hallottam, csak ezzel is a hús a probléma ugyebár. Ez az az étrend, amivel mentálisan beteg gyerkőcöknél is javulást lehet elérni, ha más nem működik, igaz?


Jelenleg főként gyümölcsöt zöldséget fogyasztok, gluténmentes gabonákat (köles, amaránt, stb), olajos magvakat, növényi tejtermékeket és tojást. De valószínű, hogy ezekből a tápanyag nagyon kis százalékban szívódik fel annyira oda van a vékonybél flórája.

2014. febr. 7. 13:17
 20/37 anonim ***** válasza:
na, szóval hány kiló vagy? legalább annyit, hogy 50 felett v alatt?
2014. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!