Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki 10 kilot fogy az...

Ha valaki 10 kilot fogy az már látható? észrevehető a másik emberen szemmel?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 15:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mennyiről. 150 kg-ról nem biztos, hogy észrevehető, de én pl 76 kg-ról fogytam annyit és mindenki észrevette még 5 kg után is. Nyilván ha 55 kg-ról fogynék az még látványosabb lenne.
2013. nov. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előző hozzászóló is írta, minél kevesebb kilóból adjuk le annál jobban észrevehető. Viszont az sem mindegy, hogy miből adjuk le azt a súlyt. Az emberek többsége a plusz zsírtól szeretne megszabadulni, de ettől szoktak a legritkábban. A zsírból már 2-3 kiló is nagyon látványos lehet, míg izomból, bennük raktározott szénhidrátból és vízből észrevétlenül lelehet adni 10 kilót.

Amúgy még az is számít, hogy milyen sűrűn látod az illetőt, minél ritkábban annál szembe tűnőbbek a súly változások, ha meg rendszeresen akkor is észreveheted csak csak esetleg nehezebben. És végül ne feledkezünk meg, a ruha ápol és eltakar, szóval a ruhán is számít, hogy látszik-e a változás vagy sem.

2013. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hogy a fenébe ne lehetne, de azért egy kábé 130-140 től már nehezen, de alatta szerintem simán.
2013. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!