Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjak le min.4 kg-ot...

Hogyan adjak le min.4 kg-ot áprilisig?

Figyelt kérdés
Tanácsokat szeretnék kérni étrendben és mozgásban. Esetleg tapasztalatokat.

2014. febr. 7. 21:11
 1/2 anonim válasza:
Simán megcsinálhatod. Én október közepétől edzek decemberi és januári kihagyással 8 kg-t sikerült leadnom. Igyál sok vizet, nincsen édesség, de ha nem megy akkor heti egyszer megengedheted magadnak, de akkor se sokat. Állítólag az is hasznos, ha mindig hagysz ételt a tányérodon de a legfontosabb a rengeteg mozgás mozgás mozgás mozgás mozgás. Szobabicikli mindig jó megoldás, guggolások, felülések (ha az alhasadrol akarsz inkább fogyni fordulj el mindig az egyik oldalra, miután felültél), lábemelések, vagy akár hátadon fekszel és a lábadat leengeded egészen a talajig, de ne tedd le. Én egy hét után észrevettem az eredményt. 16/L sok szerencsét:))
2014. febr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Inkább combomról szeretnék leadni és a fenekemről. :)
2014. febr. 8. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!