Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek reggelire ha ezt...

Mit egyek reggelire ha ezt adják a hotelben és le akarok fogyni?

Figyelt kérdés

Hotelben dolgozok és kapunk reggelit ingyen. Ezeket adják:

baguette kb 15 centis darabokra vágva

sajt

vaj

lekvár

rántotta

tej

müzli

tea

kávé

gyümölcslé (természetesen nem igazi)

víz.

Mi legyen a reggelim, ha le akarok fogyni de nem akarok éhezni? 25-30 fokos környezetben dolgozok, és nagyon sokat gyaloglok, szinte alig ülök le a nap folyamán. Reggeli 8:10 felé eszek, ebédet 12:30 felé.

21/L 168/82


2014. jan. 17. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
természetesen a rántottát :))
2014. jan. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rántotta kenyér nélkül, ha lehet zöldséggel
2014. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem én választom, hogy mi van a ráttontában. Csak elkészítenek egy nagy adagot és kirakjánk elénk, hogy szedjünk magunknak. Van amikor simán két oldalon megsütött tükörtojás van, van amikor hagymás rántotta. Többnyire jó sok olajjal...
2014. jan. 17. 17:04
 4/9 A kérdező kommentje:
rántotta*
2014. jan. 17. 17:05
 5/9 anonim ***** válasza:

Na nekem pont ezért nem ment a fogyókúra, amíg felszolgáló voltam egy szállodában... :\

Bevinni esetleg nem tudsz ételt magaddal? Az én volt munkahelyemre nem lehetett, csak ezért kérdezem.

2014. jan. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Reggelire nagyjából tökmindegy, hogy mit eszik az ember, hiszen egy egész napja van rá, hogy lemozogja. Inkább az ebédre és a vacsorára kéne odafigyelni.
2014. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Diák vagyok, a hotelben "dolgozom" de pénzt nem kapok érte... Heti hat napot bennt töltök a hotelben, legalább a kajáért ne kelljen már fizetnem ha már van :D Ezért nem akarok itthonról vinni ételt. Amúgy lehetne, de érted...


Okés, akkor megpróbálom a rántottát. Remélem elég lesz, mert utálom a maró éhség érzetet... Az utóbbi hetekben soha nem érzem magam egy kicsit éhesnek, ha éhes vagyok. Hanem csak pillanatok alatt rám tör egy maró éhség, az a fajta ami már majdnem fáj.

2014. jan. 17. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudom hogy sok az olaj benne, de reggelire mégis ez lenne a legjobb választás, mert még mindig ebben van a legtöbb tápanyag, jobban eltelít mint mondjuk egy vajas-lekváros kenyér. Főleg ha kis friss zöldséget is tudsz mellé enni.
2014. jan. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vaj jó, k.v. jó, víz jó, rántotta jó, vaj nem olyan rossz (nem kellene tejfehérje, kevés azért van benne de nem vészes, a tejzsír meg meglepő de jó étel lenne).


Aki normálisan gondolkodik, az eleve nem éhesen fogy, hanem olyan (jó) ételeket eszik, amik nem bolygatják meg nagyon a vércukor/inzulinszintjét.


Azaz zsírt, fehérjét igen, szénhidrátot csak zöldségekből (max. kevés gyümölcsből) és no tej.


Műkajákat, műgyümilevet mindig kerülni kellene, igazi gyümilevet nagyon csak mértékkel.. fogyás alatt mértékkel sem kell, majd utána :)

2014. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!