Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha egész nap gyümölcsöt és...

Ha egész nap gyümölcsöt és zöldséget eszem csak fogyhatok?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom nem egészséges hiszen kell a fehérje és a zsír is, de rátaláltam neten a 30 banán egy nap diétára, plussz a nyers vegán életmódra, ahol csak gyümölcsöt és zöldséget esznek szinte. mit gondoltok a gyümölcsöktől lehet hízni? nem raklapnyi mennyiségre gondolok

2014. febr. 8. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
30 banántól? Szerintem napi 2 kiló hízás.
2014. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem vagy normális, ha egy nap 30 banánt be akarsz tolni :D
2014. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Marhaság, tuti zsírosodni fogsz tőle.

Hasonló hülyeségeket én is csináltam gimis koromban, most nem győzöm helyrehozni (kövér nem lettem, de az izomzatom nagy része a butaságomnak esett áldozatul).

2014. febr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Napi 50 gramm fruktózt tud felhasználni a szervezeted, a többi megy zsírba. Ergo lehet a gyümölcstől hízni.
2014. febr. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! csak egy példa arra amit mndtam: http://www.youtube.com/watch?v=6G-lF3YTuss
2014. febr. 8. 17:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Mosz őszintén. Szerinted mi értelme van ezeknek a 30 napos csodadiétáknak? SEMMI! Ha visszaállsz a rendes étkezésre ugyanúgy visszahízol. Ergo ha le akarsz fogyni és úgy akarsz maradni SOHA nem állhatsz vissza a régi étkezésedre (amíg jól akarsz kinézni persze). A diéta egy életre szól, és ezalatt nem a koplalást kell érteni hanem az alapanyagokra visszavezethető egészséges megfelelő szénhidrát, zsír és fehérje tartalommal bíró ételeket. Persze az ilyenhez meg akarat kell meg elhatározás és büdös a meló értem én...
2014. febr. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!