Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen diétát/fogyókúrát...

Milyen diétát/fogyókúrát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok 168 cm magas és 74 kg. Ebbél szeretnék lefaragni :) valamennyit január 18.-ig és a többit utána folytatnám. Tudom hogy karácsony jön de nagyon elszánt vagyok és készen állok :D Hogy mennyit szeretnék leadni? "Amennyit csak lehet" az-az 60-ig le és tudom hogy nem egyhamar fogom elérni :) Mit ajánlotok?
2013. dec. 2. 16:48
 1/4 A kérdező kommentje:
A felesleg inkább a hasi részen van és egy kevés a combomon. Heti egy tesi van a hét közepén és általában már későn este nem eszek csak almát és ez megszokás mint: "nem eszek mert fogyni akarok" :)
2013. dec. 2. 16:51
 2/4 anonim válasza:

Igyál sok vizet, így az anyagcserédnek is jót teszel Délután hat után már ne egyél maximum ha nem bírod akkor joghurtot stb. Fontos hogy ne éheztesd magad mert attól csak rosszul leszel. Ha pl.én nagyon enni akarok de tudom hogy nem kellene inkább iszok vizet és elterelem a gondolataimat. Ha nem akarsz eljárni edzeni akkor otthon tornázz, mondjuk erősíts, szökdécselj, a lényeg hogy jól kifáraszt magad és egy kicsit azéért te is élvezd a testmozgást.

Én az szoktam csinálni, hogy(régebben kangooztam) és ugyan nincsen cipőm de keresek neten valami ugrálós zenét, nézek néhány egyszerű koreográfiát ami csak két három lépésből áll és a zenére ugrálok. Lehet hogy hülyén hangzik de szerintem klassz.

hirtelen ennyi jutott eszembe :)

2013. dec. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ja és próbálj kevesebb szénhidrátot enni, fehér kenyér helyett egyél barna kenyeret mondjuk. és kerüld az üdítőket
2013. dec. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat :)
2013. dec. 5. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!