Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futás vagy a női kondigép...

Futás vagy a női kondigép fogyaszt jobban? (bővebben lent) (FONTOS)

Figyelt kérdés

párom azt mondta,hogy a futás nélkül nemfogok tudni lefogyni,viszont én meg mondtam neki,h nemfogok futni,mert iszonyatosan fájnak tőle a melleim(elég nagyok)


konditeremben ezt a női gépet használom futás helyett és mit ne mondjak ,folyik rólam a víz.

erre ő azt mondta,h az nem elég,ha folyik rólam a víz,merthogy a test lassabban mozog ,mint futásnál. (176-os pulzusom volt o.O)


[link]



tényleg lehetetlen lefogyni futás nélkül?


(amúgy csak most kezdtem , és futópadon annyit csinálok,hogy gyorsabban gyaloglok,szinte kocogok,de nem futok)


2009. dec. 8. 19:41
 1/4 anonim válasza:
Szia! Megnyugtatlak, így is fogsz fogyni. A lényeg, hogy a pulzusszám kb. ugyanazon a szinten legyen mindig. Nagyon fontos még a rendszeresség. Egy héten hányszor mész a konditerembe? Heti 3x kellene minimum és kb. 40 percet. Persze csak ha bírod. Ha még nem vagy olyan edzettségi állapotban, akkor kezd kevesebbel, és fokozatosan emeld az időt. Sok sikert, és kitartást!
2009. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

heti 3szor vagyok és 1,5 órát kb . kis pihenőkkel.

az edzés tervem : 5 perc gyorsabb séta.

20 perc női kondis gép

20 perc biciklizés

60-60 hasizom (15kgval)

lábas gyakorlatok(belső,külső combizmok)

nyújtás.

5 perc gyorsabb,majd lassabb séta. levezetésképp.

2009. dec. 8. 19:54
 3/4 anonim válasza:
Nekem már többen mondták, hogy úgy haladj amennyit te bírsz és folyjon rólad a víz! Ha neked ez a kocogás v lépcsőzés ami ugyan annyit ér mint a futás akkor nyugi fogsz fogyni! Azt nem tom mennyi kg vagy, de mondjuk a nagyon intenzív izommunkától izom fog képződni és köztudott h az izom nehezebb mint a zsír! nem feltétlen könnyebbnek kell lenni, inkább formásabbnak! :P Sok sikert, menni fog ez! :))
2009. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én steppert használok, futni nem nagyon szeretek, ahhoz borzasztóan lusta vagyok. ugyan olyan jó ez is, a fogyásban a mozgás szerepe, hogy a nap során növelje kalóriafelhasználást, lényegtelen h futsz, ellipszis trénert használsz, steppert, vagy ugrálsz kicsit az aerobicon. az a fontos, hogy rendszeresen csináld, fogyni fogsz, ne hagyd magad!:D
2009. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!