Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek, mit ne, ha fogyni...

Mit egyek, mit ne, ha fogyni akarok?

Figyelt kérdés

13/L 163 cm, 56 kg.


A Nike Training Clubbal edzek (telefonos alkalmazás, nekem nagyon tetszik), de a táplálkozással még vannak kérdéseim... az ivással nincs gond, csak ásványvíz és csapvíz, esetleg tea.

De nem tudom mit egyek. Az a helyzet, hogy anyáék nem főznek olyan nagyon egészséges ételeket... reggelire, tízóraira (suli), ebédre, vacsorára mit egyek? Mit zárjak ki az étrendemből?

50 kg szeretnék lenni. A hasamról könnyen lemegy a felesleg, de a nagy gond a csípő és a comb, és onnan fogyok legnehezebben...

Köszönök előre minden választ!:)



2014. febr. 14. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
13 évesen? Sportolj, és egyél RENDSZERESEN. Még kicsi vagy, később nagyon sokat fog változni a tested. Még ha nagyon el lennél hízva és az orvos javasolná a diétát, akkor oké, de ez a testsúly a normális értéken belül van. Egy 13 évesnek még nem ezzel kéne foglalkoznia. A fogyózástól még úgyse lenne nőies alakod, hiszen gyerek vagy.
2014. febr. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Rendben..:D Csak rettentően zavar, hogy másoknak vékony combja, lapos hasa van, vékony a csípője, én meg takargathatom magam, mert undorító az alakom...

Már nagyjából megvan, mit fogok enni, és sokkal kevesebbet, mint azelőtt.

2014. febr. 14. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem is normális a testsúlyod, de ha mindenképpen fogyózni akarsz:

kristály cukor helyett fogyassz édesítő szert, alacsony zsírtartalmú tejtermékeket. A disznóhúst mindenkép KERÜLD!!!! Helyette inkább csirke, pulyka húst egyél.

Pl. Reggelire egyél meg 2 szelet szendvicset (vékonyan megkenyve vajjal, csirke v pulyka szalámmi), meg mondjuk igyál meg mellé egy bögre alacsony zsírtartalmú tejet. Tizóraira gyümölcsöt, ebédre valami olyat, ami nem zsíros. Ha hlst eszel, ajánlottabb a csirke. Uzsonnára gyümölcsöt, vacsorára teljes kiörlésű műzlit tejjel.

Igyál sok folyadékot, kerüld a csokit, meg az ilyen nyalámságokat! :)

remélem segítettem! :)

2014. febr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hús, zöldség, tojás, gyümölcsök, olajos magok, gombák mehetnek, más értelmes étel nincs (többi kaja műkaja, hizlal vagy rákot okoz)
2014. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:)
2014. febr. 15. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!