Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Téged is vastag derékkal...

Téged is vastag derékkal áldottak meg? Hogy küzdesz ellene? (KÉPPEL! )

Figyelt kérdés

Majdnem minden méretem rendben van, nincs rajtam komoly felesleg, bár feszesítek folyamatosan, mert az rám fér. Másfél hónapja kezdtem komolyabban foglalkozni az alakommal, rendesen eszem, kalóriát és tápanyagot számolok, minden másnap tornázok (a derekamra kicsit többet). Ennek ellenére a derekam 70 cm (a mellem 92, a csípőm 89).

Úgy érzem, hogy mindent megteszek, amit tudok, de soha nem volt darázsderekam.


Szerinted lehet ebből faragni még valahogy? Van esetleg ilyen tapasztalatod? Ismersz rá valami csodaszert? :D Ne habozz megosztani velem! :D

[link]


2014. febr. 14. 21:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Elhízott embernek 70 centi? :D

Te beteg vagy.

2014. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70cm:DD Valójában a magasságtól és a testalkattól is függ, kinél mekkora az a körméret, amitől a kockázat nő; de WHO szerint ez nőknél 80-88cm közötti.
2014. febr. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!