Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Téged is vastag derékkal...

Téged is vastag derékkal áldottak meg? Hogy küzdesz ellene? (KÉPPEL! )

Figyelt kérdés

Majdnem minden méretem rendben van, nincs rajtam komoly felesleg, bár feszesítek folyamatosan, mert az rám fér. Másfél hónapja kezdtem komolyabban foglalkozni az alakommal, rendesen eszem, kalóriát és tápanyagot számolok, minden másnap tornázok (a derekamra kicsit többet). Ennek ellenére a derekam 70 cm (a mellem 92, a csípőm 89).

Úgy érzem, hogy mindent megteszek, amit tudok, de soha nem volt darázsderekam.


Szerinted lehet ebből faragni még valahogy? Van esetleg ilyen tapasztalatod? Ismersz rá valami csodaszert? :D Ne habozz megosztani velem! :D

[link]


2014. febr. 14. 21:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Cica, te teljesen rendben vagy azon a képen. Már amennyi látszik.
2014. febr. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Mi a számod? ;-) Na jó,csak vicceltem. Igazából rendben vagy.Ha mégis többre vágysz,akkor fel kéne pakolni egy kis izmot,ami viszont azzal jár(hat),hogy kicsit (vagy nagyon) bezsírosotsz.Nincs ezzel gond,mert a következő diéta után még pöpecebben nézel majd ki. :-)
2014. febr. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is okés vagy, innentől ezzel nem tudsz mit csinálni.:)

Egyébként enyém is vastag, de hát lesz.rom, ez jutott...:D

Bár örülnék a vékonyabbnak, nem azt mondom.:)


A stratégiám az, hogy kondizom, edzek szépen mindenre. Aztán szálkásabban, egy szépen, látványosan izmos hassal nem érdekel, mekkora a derekam, mert az magában is mutat, és kész.:)

2014. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Neked nem a derekad vastag, hanem a csípőd keskenyebb. Ezzel viszont nem tudsz mit kezdeni. Az alakod viszont teljesen jó, kár ezen parázni.
2014. febr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ebből a képből nem lehet rendesen arányokat megállapítani,mert kb nincsen viszonyítási pont vállak,combok.

de a derék vékonyságát hangsúlyozhatják az edzettebb vállak,a széles hátizom,az izmosabb farizmok és fejlettebb combok.

2014. febr. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem nagyon tudsz már mit csinálni.

Ez alkati kérdés.

2014. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Genetika.
2014. febr. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem még rosszabb :-(

95-79-93 Már a 70-es deréknak is örülnék.

2014. febr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy idióta vagy, ne haragudj...
2014. febr. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos válaszokat. Volt egy ilyen érzésem, hogy el kell kezdenem megbékélni a 70 centivel (ami pedig igenis sok, kedves utolsó, elhízott embereknek szokott ennyi lenni, sőt tanulmányok mutatták ki, hogy 70 cm felett már csökken az élettartam is).


Azért kitartóan tornázok rá, még egyszer köszi mindenkinek! :)

2014. febr. 15. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!