Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az aerob edzéssel tudom...

Az aerob edzéssel tudom elérni a leghatékonyabb zsírégetést?

Figyelt kérdés

Edzőterembe járok, általában futok, tapsok, könnyebb súlyzós edzések. Beszélgettem az egyik személyi edzővel, aki azt mondta, ha teljesen rá akarok állni a zsírégetésre, akkor nem fussak olyan gyorsan, mert az már kardió edzésnek minősül. Inkább nagyon lassan kocogjak, de jobb ha normális tempóban sétálok a futópadon. A lényeg, hogy ez a mozgás legalább 40 perc legyen, de a legjobb a 60 perc. Mondta, hogy ez nem éget el annyi kcal-t, de a zsírégetés itt a legjobb és ne a kcal-kkal foglalkozzak. Az étkezésre is mondta, hogy ne kcal-kat nézzem, hanem az adott termék glikémiás index-ét.

Egy kicsit megkavart, mert én mindig azt hittem, hogy keményen kell edzené, és a kcal-t nézni.....



2014. febr. 15. 15:47
 1/1 anonim válasza:

[link]


ebben mindent megtalalsz! es az edzodnek igaza volt :-). Sok sikert!

2014. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!