Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni? Mi a...

Tudnátok segíteni? Mi a leghatékonyabb módszer a GYORS fogyásra? Koplalás? Tanácsok?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A koplalás a legrosszabb. Azt semmiképpen. Kezdj el súlyzós edzést csinálni és ha jön az izom rád (egyél fehérjedús kajákat) akkor utána megy le a zsír idővel.
2013. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amputáció.
2013. nov. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha megsérül az aortád (de a külvilág felé van kivezetés, ha hasüregi zárt a vérzés akkor nem jó..) akkor percek alatt igen sokat csökkenhet a tömeged.
2013. nov. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
44%

Hányan vagytok még akik nem tudnak értelmes választ adni? Ennyire frusztrált és unalmas az életetek, hogy itt élitek ki magatokat? Gúnyolódjatok máshol légyszíves.


A kérdezőnek: egyrészt mindenki maga tapasztalja meg, hogy mitől fogy a legkönnyebben, ne koplalj de mellőzd a fehér lisztes, cukros, zsíros ételeket és igyál legalább 2-3 liter vizet naponta, ez az alapja a legtöbb diétának. És ajánlom kipróbálni a salaktalanító teákat, nekem a naturlandos bevált, 4 bögrével ittam egy nap és kevesebb mint 2 hét alatt adtam le 5 kilót úgy hogy nem diétáztam közben. Remélem tudtam segíteni és sok sikert!

2013. nov. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Hányan vagytok még akik nem tudnak értelmes választ adni? Ennyire frusztrált és unalmas az életetek, hogy itt élitek ki magatokat? Gúnyolódjatok máshol légyszíves. "


+


"de mellőzd a fehér lisztes, cukros, zsíros ételeket"


"És ajánlom kipróbálni a salaktalanító teákat, nekem a naturlandos bevált, 4 bögrével ittam egy nap és kevesebb mint 2 hét alatt adtam le 5 kilót úgy hogy nem diétáztam közben."


szerintem rögtön választ adtál az első kérdésedre. mi célzott, morbid iróniát használunk, ami még értelmiségi viselkedés. te meg, kis akárki idejössz ilyen primitív idiótaságokkal, minthogy mellőzze a zsíros ételeket, meg próbáljon ki salaktalanító teát.


lópikulát sem értesz a kérdéshez, ami bugyutaságokat összeolvastál nemtelen fórumokon azokat hirdeted (épp a cukorral igazad van, de ez szinte apróság) amúgy meg itt trollkodsz. segítőkésznek és értelmesnek gondolod magad, másokat meg leszólsz. fantörpikus, de akkor is csak egy kis troll, előbb talán tanulj, utána írj ilyen komolysággal butaságokat (gondolok elsősorban a zsírkerülésre).


Azért ki szól be kinek.. vicces.


Kérdezőnek: leghatékonyabb a ketogén táplálkozás fogyásra. De ez is csak annyira gyors, amennyire biológiailag ez egyáltalán lehetséges. A víz vesztés, vér vesztés, a végtagok levágása illetve a koplalás jobb helyeken nem egyenlő a fogyással, mivel a fogyás zsírtömeg csökkenést kellene jelentsen. Ehhez meg nem lehet koplalni.. vagy igen, de akkor meg hatékonyabbak a fentebb leírt válaszok (bár lehet némelyik kicsit halálos, de most nem ez volt a kérdés).


Hatékony még ha nem csak a kajálással segítjük a normális, zsírégető anyagcsere visszaállását, hanem gyógytornákkal is. Jóga, Qigong kell a hormonháztartás megerősítéséhez, amit az ilyen zsírkerülő életmódok, a szénhidrátevés, növényi méreganyagok állandó fogyasztása tönkretesznek (és a stressz, életmódbeli egyéb problémák..)

2013. nov. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kalóriát számolok, igaz így ha normálisan csinálod, nem éhezteted magad kb. 1-2 kilót fogyhatsz havonta, de nem éhezel, és azt ehetsz amit akarsz- és ami belefér a napi keretedbe. Én pl. eszem kenyeret is, igaz teljes kiőrlésűt, vagy szénhidrát csökkentetett, eszem sült krumplit is, igaz sütőben sütöm meg, eszem csokit is. Így persze lassabban fogyok, mint egy gyurasz étrenddel, de nem adom fel. Ja! A fehérje bevitelre odafigyelek, hogy meglegyen a napi előírt minimum.
2013. nov. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a kommenteket, amputálni nem szándékoztam.. :D de azért köszi az ötleteket. Volt pár jó infó. Én nagyon sokat stresszelek. Ez mennyire hat rám?
2013. nov. 1. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben destruktív hatású a krónikus stressz, ugyan úgy hormonális szinten (belül) gyengít le mint a nyugati táplálkozás (búza, tej, cukor..).


Emeli a kortizolszintet, inzulinrezisztenciát ha jól tudom.. rossz, a stresszt meg kell tanulni kezelni. Taoistáknak van belső módszerük erre (nem véletlenül írom sok helyen a taichit.. qigongot, fogyózóknak is) de szerintem direkt erről van egy Mantak Chia / dr. Yang könyv is.. valami 'stressz erővé alakítása' címmel.. rá kell keresni.

2013. nov. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!