Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rengeteg kilot frlszedtem...

Rengeteg kilot frlszedtem 5honap alatt. hogy lehet minnel elobb es normalis modon. Leadni? srgitsetek legyszi nekem . :\

Figyelt kérdés

2014. febr. 15. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi az a rengeteg?

Mennyit mozogsz általában?

Mennyit és mit eszel mostanság?


Figyi én hatalmas súlyfeleslegtől kezdtem el megszabadulni.

Tavaly nyár óta leadtam 10 kilót amit decemberbe vettem észre, akkor inkább sétával sikerült ezt.

Január óta elkezdtem edzeni, többet mozogni, odafigyelni magamra, és leadtam eddig 7-8 kilót ami egészségesnek mondható.

A módszeremet megosztom veled ha szeretnéd de ha esetleg nem olyan veszélyes a helyzet, segítek kitalálni valamit.

Ha nincs pénzed meg időd edzőterembe járni vagy kedved akkor vannak jó módszereim.

2014. febr. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsi!! Sajnos én is felszedtem 3 hónap alatt 5 kilót, eléggé làtszik és rosszul èrzem magam :( Első, írnál nekem is?
2014. febr. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

szeretnem tudni a modszereidet :)

elore is koszonom!

2014. febr. 17. 21:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!