Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki koplalással fogyott az...

Aki koplalással fogyott az hogyan bírta a strapát és meddig?

Figyelt kérdés
És mennyit fogyott?

2014. febr. 16. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2014. febr. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
A koplalás nagyon hatásos hosszú távon. Miután bevisznek a kórházba és hetekig tömik beléd a sok gyógyszert és infúziót, le se fogod sz@rni az alakodat.
2014. febr. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy évig bírtam. 20 kilót fogytam. Menopauzás lettem. Szarul éreztem magam. Ne csináld.

Üdv.: 17/l

2014. febr. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az is koplalásnak számít ha esténként nem vacsorázom?
2014. febr. 16. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. Az számít koplalásnak, ha tartósan kevesebbet eszel, mint amennyire a testednek szüksége lenne. Nem vacsorázol? Persze, ha napközben amúgy megeszel 3 pizzát, hamburgert, egy kis sült krumplit meg ki tudja még mit.. érted a lényeget, nem? Nem vacsorázol? Ne röhögtess! Menj oda az etióphoz, és magyarázd el neki, hogy te most éppen "nagyon" koplalsz, mert már egy hete nem vacsorázol.. Nevetséges. Le akarsz fogyni, de azt nem bírod ki hogy 2 óránként ne egyél valami kis nasit?
2014. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én napi 3 alkalmi evészetről beszélek, reggeli , ebéd , és vacsora.

Ha én eszek utoljára 1 órakor és legközelebb csak reggel 8 órakor az nem számít koplalásnak? Mert 19 órahosszáig éhezik a szervezet mire élelemhez jut naponta.

2014. febr. 16. 14:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha elég vitamint, energiát és ásványi anyagot juttatsz be a szervezetedbe, akkor elméletileg nem lesz bajod.

Gyakorlatilag: Mégis mi a jó neked abban, ha pont a vacsorát hagyod ki? Nyilván egész nap dolgozol, mozogsz, stresszelsz, stb. Mégis miért akarod megvonni magadtól azt az élvezetet, amikor a nap végén végre leülhetsz egy kicsit, és kellemesen elfogyaszthatod a megérdemelt, kiharcolt táplálékodat?

De amúgy mindegy is, lelkileg amúgy sem valószínű, hogy sokáig bírnád. Nem erre vagyunk kódolva. Az ember egyszerűen nem szeret éhgyomorral aludni menni. Forgolódni fogsz, korogni fog a hasad, nem tudsz majd aludni. A szervezeted teljes cikradián ciklusát felborítod, és ez nyilván nem tesz majd jót. Egy idő után talán átállsz, de ekkor is felmerül a kérdés: Mégis mi értelme?!

2014. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!