Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék fogyni (12 éves...

Szeretnék fogyni (12 éves vagyok, és 66 kiló)?

Figyelt kérdés

Valahogy szeretnék lefogyni, nem túl nagy étrendváltozással, hanem pl sporttal, már el is kezdtem újra a biciklis szezont tegnap (imádok biciklizni) , de sajnos elestem és a fogam elmozdult, a szám felszakadt és fájnak a karjaim, így sajnos nem tudok tesire sem járni 2 hétig, viszont jóval kevesebbet eszem, mert nem tudok harapni, csak rágni. Kérlek csak normális válaszokat arra hogyan fogyjak le, tabletták nem érdekelnek és konditerembe nem szeretnék eljárni.

A válaszokat előre is köszönöm!


2014. febr. 16. 16:55
 1/7 Csak..egy..csaj *-* válasza:
45%
Hello,hát én 14 vagyok 39 kiló voltam most meg 35..Elővettem újra a nadrágjaim,amibe nem fértem bele,most meg pont jók :D :D :D Hát igazából,egy nap keveset eszek,de többszőr.Tudom nehéz eltérni a megszokott menyiségtől de ha leaakarsz fogyni más megondás : a kondi,tabletták,zsírleszívó műtétek stb..Igaz,akaratom ellenére eszek keveset,vitaminokat kell szedjek emiatt mert nem kell a kaja :/ Félek,hogy többet fogyok,de úgyérzem bele jövök az evésbe :D Szóval kevesebb kaját fogyasz egy napon de többszőr és minél több gyümölcsöt,az édességet kerüld (egy nap nem kell 2 tábla csokit felfalni,pár kocka is elég ha megkívánod).Cukros,nyíros,túlfűszerezett ételeket kerüld (alap..) :) Enyit tudtam segíteni..remélem hasznát veszed. Gondolokm elég normális válasz volt.. :)
2014. febr. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, de az a bajom h mindenki (teis) az hiszi rólam hogy én olyan nagyon sokat eszem, ami nem igaz, mert én napközben alig eszem, csak este többet, az a baj, csak keveset sportolok, de ezen már segítek, van szobabiciklnink, azon nem esek el.

És abban szeretném ha a segítségemre lennél, lennétek, hogy mindenki azt hiszi rólam, hogy olyan gyenge vagyok, pedig ez nem igaz, mert hétvégén, mikor a hegyre pakolunk akkor 20 kilós karnisztereket cipelek. Ebben tudnátok segíteni hogy megváltozzon rólam a többiek véleménye, mer nem vagyok gyenge?

2014. febr. 16. 17:16
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Szuper hogy mozogni akarsz.


Az egész testedet el kellene kezdeni edzeni, erősíteni. A biciklizés aranyos, de lényegében véve nem elég.


A normális, igazi ételek fogyasztása tehát egy ésszerű táplálkozás pedig alapvető ha tetszik ha nem.


Normális táplálkozás nélkül sport mellett is lehet hízni.

2014. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Mindez genetika is lehet :) Az a lényeg hogy tarts ki, ne hagyd el magad (sportolj sokat, olyat, amilyet szeretsz), és két éven belül eredménye lesz, meglátod.:)

Pl én 68 kilóval vágtam neki a 13. évemnek, 15 éves koromra pedig 55 kiló lettem, úgy, hogy heti kétszer röplabdáztam(nekem ez a kedvenc sportom :) ), meg odafigyeltem az evésre (nem ettem este 6 után, meg csak vasárnap ettem édességet, és nm ittam cukros üdítőket)

2014. febr. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
21%

Utolsó, a tisztesség kedvéért azokról is emlékezz meg, akik hasonló 'szabályok' mellett 2 év alatt tovább híztak és cukorbetegek lettek.


Mert hogy amit mondasz abban ez a lehetőség is benne van. Hogy te szerencsés voltál és fogytál.. az nem a 'módszered' nagyszerűsége, hanem pillanatnyi szerencse.


Ez a szerencse sajnos 30 és 40 éves nőknél már nem szokott kitartani, fiatalon ugyan egy darabig még könnyebb..

2014. febr. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

igaz öröklődött, mert apám se kisdarab, viszont magas vagyok

De igazából azért szeretnék lefogyni:

1. már nagyon csúfolnak és nekem se jó ha túlsújos vagyok

2.(az igazi ok) nagyon tetszik egy osztálytársam(viszont ugye felszakadt a szám és az nem túl sexi)

2014. febr. 16. 17:47
 7/7 A kérdező kommentje:

és ha dagi vagyok akkor az nemnagyon tetszik a lányoknak.

de ha 12 éves vagyok és 160 cm feletti magasságom van az nemrossz ugye? (pontosan nemtudom hány centi de biztos hogy 160 cm felett)

2014. febr. 16. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!