Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van a tészta nélküli...

Miért van a tészta nélküli húslevesben 16 g fehérje és 8 g szénhidrát, ha egyszer nincs benne semmi? Vagy nem pontos ez az adat?

Figyelt kérdés
Teljesen sima húslevest ettem(ittam), nem volt benne semmi. Akkoris reáléis ez az érték?
2014. febr. 16. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj, bocsáss meg de hirtelen fogalmam sincs mit tettél a húslevesedbe, vagy hogy ki, milyen módszerrel vizsgálta a makronutriens tartalmát :(
2014. febr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A húsleves (mármint a leve) abban különbözik a víztöl, hogy a benne fött húsokból és zöldségekböl apró részecskék kifönek a levébe - ezért is van húslevesíze!
2014. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De csak nem válaszol senki a krédésemre. Honnan lenne benne 8 g szénhidrát, ha még egy répát se főztem bele? Tyúkhúst főztem bele, de csak a levét ettem.

Vagy ha így van, akkor ugye nincs benne szénhidrát?

Amúgy a kaloriabazison írta ezt egy tányérra.

2014. febr. 16. 18:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha húst kifözöl vízben, abból nem húsleves lesz.


A húslevesben hús ÉS zöldségek fönek - innen lenne benne fehérje meg szénhidrát.


A kalóriabázis nem tudhatja, hogy te nem tudsz húslevest fözni (mellékesen a fazék szimbólumra kattintva megtalálod a receptet, ami alapján számolták.


De a csirkehúsban is van valamennyi szénhidrát.

2014. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát kérem,ez itt egy kardinális kérdés. :-D
2014. febr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szóval a lényeg az, hogy így nincs benne szénhidrát, ugye? :D

Köszi a válasozkat, megnyugodtam, mert ittam 4 tányérral belőle ma, ha ezzel bevittem volna 32 g szénhidrátot akkor meg is őrülök.

2014. febr. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!