Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha valaki fogyokurázik télleg...

Ha valaki fogyokurázik télleg nem szabad éhezni? Mert akor ujjab zsirpárna? -. -

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Így van.

Ugye itt nem az a lényeg hogy koplalj mert ettől a szervezeted bepánikol és oké fogyhat tőle az ember de utána mindent raktározni fog a szervezet még a levegőt is és akkor még jobban meghízhatsz.

Én volt hogy napokig nem ette, leadtam 5 kilót kevesebb mint 1 hét alatt.

Igaz ez sajnos kényszer volt, műtötték a fogamat és voltak még gondok így nem ehettem semmit, csak pépelt kaját de valahogy nem kívántam a sok fájdalomcsillapító miatt.

Amikor jobban lettem, elkezdtem enni annyit mint eddig tehát semmi plusz, és még 1 hét sem volt de 5 kilót adtam le és vagy 8 kilót szedtem fel.

és akkor olvastam utána ennek a dolognak és legtöbb helyen azt a választ kaptam amit írtam neked.

A fogyókúrának 2 alapja van.

1. Sport, mozogj!

2. Étrend váltás, egyél többször keveset, de ne éhezz! Egyél egészséges kajákat, kevesebb szénhidrátot, zsírt, cukrosat, de ne vond ki teljesen! Egyél több fehérjét, zöldséget, gyümölcsöt, és heti egyszer iktass be bűnöző napot amikor picit egészségtelenebb kaját eszel, de persze mértékkel.

És itt a sok rostos alapanyag is a lényege a dolognak, de igazából a sport az ami fogyáshoz kell!

2014. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszii :D Nagyon rendes vagy ! :D
2014. febr. 18. 20:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Kedves Lakatos Gina,"télleg" (de főleg nyárron) nem szabad éhezni inkább menj el vasazni vagy valami mert ha nem akkor jön az "ujjab" zsírpárna.
2014. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!