Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 centihez mennyi a tökélete...

172 centihez mennyi a tökéletes testsúly? L/14

Figyelt kérdés

Mennyi a tökéletes testsúly ehhez a magassághoz? Mi a maximum és mi a minimum, ami ehhez a magassághoz még jól áll?

Olyan testtömeg indexet is írhattok, vagy testzsírszázalék számítást, is írhattok:)

A válaszokat köszönöm^^



2014. febr. 19. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
50-80 de egészsegesebb az 58-70 ha az esztetikusságot nézzük 55-62 de függ a súly eloszlásatol
2014. febr. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én olyan 56-58 Kg-ot mondanék. Az szerintem csinos! F, a korom titok :D
2014. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Szerintem amikor eldönti valaki hogy jól nézel e ki akkor azt nem papíron számolgatja! (a testtömeg index értelme hogy sok elhízottat meggyőz hogy az egészsége érdekében fogynia kell, mert ahogy sok 10 kilós anorexiások azt hiszik hogy kövér:) úgy néhány elhízott véznának hiszi magát. pl falun tapasztaltam nagyszülőktől hogy "kisfiam de sovány vagy!" ... 90 kilóval aha biztos :D


itt a számolás:

[link]

Azért is hülyeség mert vékony és vastag csontozatnál is tökmás néz ki jól.


de inkább küldj testhezálló rucis egész alakos képet fejtől lefelé és megmondom hogy szerintem mi a helyzet. Akár priviben is küldheted.

F/18

2014. febr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60-70 kiló között, attól függően, mennyire vagy izmos..
2014. febr. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja, de képet tényleg küldhetsz nekem is, frankón megmondom kell-e fogynod. :)
2014. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Pont ilyen magas vagyok, szerintem a legjobb a 62-63 kg, de akkor, ha sportos vagy. Legalabbis en sokkal csinosabb voltam 63 kg-osan ugy, hogy mindennap sportoltam, mint 58 kg-osan sport nelkul.
2014. febr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60-70.
2014. febr. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A testzsír arányod 20% körül legyen, de semmiképp ne legyen kevesebb 17%-nál! Már csak a menstruációd miatt sem.
2014. febr. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!