Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belső combról a felesleges...

Belső combról a felesleges zsirt mivel tudom eltüntetni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 19. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos nem tudom bár végzek lábtorna gyakorlatokat de valahogy erre még én sem jöttem rá.

tehát engem is érdekelne a válasz.

2014. febr. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Úgy kell eltűntetni,ahogy odatetted elmebajnok.
2014. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lovaglás. Ha nem tudsz, akkor már csak a futószáras korbe-korbe seta vagy ugetes tanulas is leviszi. (Igaz drága stb.)

Vagy belső combizom erősítő gyakorlatok kitartó végzése (erre keress neten gyakolatot vagy kérdezz edzőt). (Futás is jó.)

2014. febr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bbelso combrol? Mutettel! ....de most komolyan


Ugyanis koztudott, hogy NINCS helyi zsiregetes. Nincs olyan, hogy en csak hasrol akarok fogyni. A tested nem tesz kulonbseget. Ha elkezdesz fogyni, mindenhonnan megy le. Ha lany vagy, akkor a ciciken fogod eloszor eszrevenni, sajnos, ez elkerulhetetlen. Lattal mar nagy(termeszetes)mellu bodybuilder not? Ugye hogy nem.


A lenyeg, hogy sportolni kell, meghozza erosito gyakorlatokat csinalni. Az erosito gyakorlatokkal uj izmokat epitesz illetve a meglevo izmaidat erosited, azok cserebe pedig valami hihhetetlen dolgot fognak muvelni:

zsirt egetnek!


Meg veletlenul se kezdj ezer belso combgyakorlatot csinalni, mert az nem igy mukodik, de ez mar egy masik kerdeshez tartozik.....

2014. febr. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!