Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ultrahang...

Mi a véleményetek az ultrahangos zsírbontásról?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy aki járt ilyenre, hogyan érezte magát utána, eredményesnek érezte-e és látta-e magán a változást.
2014. febr. 22. 21:47
 1/5 anonim válasza:

Vicc ez a sok trógerf0s ember, akinek büdös a munka és ezért egyik napról a másikra akarja a változást.


Ultrahangos zsírbontás ? :DD


Csináld... biztos jó.. perkálj érte. Majd utána meséld el, ért-e valamit. :D

2014. febr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fizetni nem fizetnék érte, de ingyenes alkalmakra majd elmegyek. Az úszógumi eltüntetésre koncentrálnék, mert hiába edzed magad, onnan aztán vagy nem, vagy csak alig alig megy le a zsír.

Nekem az az elképzelésem, hogy egy ilyen kezelés fellazítja a zsírt, és ha utána tolok egy kiadósabb kardió edzést, akkor látványos lesz a ,,kezelt" területen a változás.

Csak mivel nem tudom hogy ez így mennyire helytálló, ezért tettem fel a kérdést.

2014. febr. 22. 22:57
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem létezik ilyen technológia (átverés szintjén tolják persze, mindenkinek kell a pénz és a hazugság, átverés ma már nem tabu).


A zsírszövetet nem lehet fellazítani. Inzulin raktározást okoz, glukagon lebontást.


Ne egyél olyat, amitől az inzulinszinted magas lesz.. így lazíthatsz a zsírszöveteden, ez nem sport, edzés vagy kezelés kérdése, hanem kifejezetten táplálkozásé, esetleg gyógyszerszedésé (azt is megesszük sajnos..)

2014. febr. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Berta Nóra válasza:
Sajnos én nem tudok pozitív dolgot mesélni az ultrahangos zsír bontásról. 6 kg.felesleg van rajtam ,amit valóban kitartó edzéssel és diétával le lehet nyomni,de az úszógumim nem megy lejeb ,úgy,ahogyan szeretném ehhez hiába sikerült le fogynom 4 kg.-ot is. Ezért kipróbáltam .5 alkalmas bérletem van amiből 2 már el van használva. Az nem világos számomra,hogy mikor vége a kezelésnek le mérnek és 3-4 cm.-el kevesebbet mutat ,mint a kezelés előtt. 20 percnyire lakom a szalontól és amint haza érek le mérem magam újra. Mindig ugyanannyit mutat ,mint kezelés előtt.... Akkor mi ebben a trükk? Valamitől kevesebbet mutat a kezelés után ,de ha annyira zsír bontó.akkor az nem kéne,hogy vissza jöjjön.Szerintem valami ócska trükk az egész ,ha nem ajándékba kaptam volna a bérletet már kukába dobtam volna....
2014. júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom két féle mérőszalagjuk van .Egyiken kicsit rövidebb 1cm ,mint a másikon, de éppen csak egy kicsit. Mondjuk 1 cm-en fél mm. Az már 60 cm-en kihoz 3 cm különbséget.Egyiket kezelés előtt másikat utána használják.


Másik megoldás hogy a vizet kiszorítja a kezelés ,de az visszaszivárog még hazaérsz.

2014. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!