Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16/L Mit csináljak? Tönkre...

16/L Mit csináljak? Tönkre tettem magam.

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. 4 hónapja kezdtem el fogyózni, de az előtt sem voltam kövér csak szerettem volna egy kicsit szebb és vékonyabb lenni. Mindent úgy csináltam ahogy azt halottam és ajánlották. Semmi cukros ücsi, semmi édesség, semmi rizs és krumpli, tészták, péksütemények. Semmi ilyet nem ettem. Naponta tornáztam fél órát utána fél órát futottam. Nos ennek az lett az eredménye: hogy nagyon csúnya lettem, az ovális arcom annyira beesett, hogy inkább már hosszúkásnak látszik, beesettek a szemeim is. Szóval az egész szép arcom csúnya lett. A testem miatt már néhányan múmiának hívnak. Semmi mellem, az összes bordám látszik és a gerincem is.:( Nagyon csúnya főleg akkor mikor lehajolok. Mondták, hogy híznom kell, de az a baj, hogy nem merek, nemtudom, hogy miért nem merek enni. Kínálnak mindenféle sütivel, amit régen elfogadtam volna és jó ízűen megettem, de most már az sem megy:( Nem merek semmit sem enni a gyümiken, zöldségeken, halan, csirkén, leveseken és a pulykamellsonkán enni semmit. Sokszor már a teát is vonakodva eszem meg. Mit tegyek? Miket lehetne úgy ennem, hogy ne hízzak el? Jól szeretnék kínézni. Remélem, hogy értitek amit szeretnék.
2014. febr. 24. 19:17
 1/1 anonim válasza:
Szia! Szerintem nagy hibat nem kovettel el az etkezessel, de nem lehet az, hogy tul keveset ettel mindenbol? Szerintem emeld meg nyugodtan a hus es zoldseg adagodat, ne felj az elhizastol, mert igy csak tonkre mesz! Nekem az eggyik osztalytarsam csak napi 4 muzli szeleten elt.. ne tud meg hogy tonkre tette magat. Fiatalok vagyunk, ha egy picike fel is kuszik rad van eselyed azt EGESZSEGESEN le adni! En most allok neki fogyozni, de nekem csak abbol all, hogy kihagyom a kenyeret es heti negyszer el megyek kondizni, plusz kerulom a tesztakat es inkabb hust eszek.
2014. febr. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!