Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Három hónap alatt -10kg vagy...

Három hónap alatt -10kg vagy -15kg lehetséges? Hogyan?

Figyelt kérdés
172cm / 65kg
2014. febr. 24. 21:49
1 2
 1/14 VWXYZZS ***** válasza:
lehetséges, diétával és sporttal
2014. febr. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Esélytelen... Az már nem egészséges kategória. Jobban nézhetsz ki igen, meg fogyhatsz is 15 kilót csak jobban nem fogsz kinézni.
2014. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

172cm/65kg egyáltalán nem kövér, még csak nem is túlsúlyos. Ebből nem tudsz 15kg zsírt ledobni, egyszerűen azért mert nincs rajtad annyi!


Lehetséges de nem egészséges három hónap alatt elveszíteni a testtömeged 15-25%-át, viszont az ilyen gyors fogyás általában megbosszulja magát azzal, hogy nem tartós a végeredmény.

2014. febr. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mindenképp le kell fogynom!
2014. febr. 25. 02:18
 5/14 fGhw39-84th ***** válasza:

"Hogyan?"

A bal láb amputálásával szerintem alsó hangon 1o kg-tól meg lehet szabadulni.

2014. febr. 25. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szálkásító táplálkozással a heti 0,5 - 1 kg fogyás teljesen reális.


Természetesen a szálkásító táplálkozás nem éhezést jelent, így az egészséges, minimum testzsír mennyiséged alá sem mehetsz vele, hiszen ahhoz valami kóros kellene.. pl. kórosan kevés evés.

2014. febr. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha kövér lennél, simán lehetne, de konkrétan nincs rajtad ennyi háj, max 5 kilónyi. Inkább arra koncentrálj.
2014. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A te súlyodból sehogyan.
2014. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mivel nulla túlsúlyod van, így ennyi idő alatt ennyi súlyt, hát nem tudom. Nem látok sok esélyt rá.


Nálad szerintem heti max fél kiló mehetne le, több nem hiszem....egészséges mértékben legalábbis.


Én anno kis hülye voltam, nem értettem én semmit a fogyáshoz , hogy mi a jó meg mi nem...15 évesen 8 hónap alatt fogytam 25kgt koplalva...gyakorlatilag napi 1 adag öntet nélküli salátán, meg 10 deka főtt csirkemellen éltem....és ezt nem lehet a végtelenségig csinálni....mondanom se kell a sokszorosa jött vissza.


Az évek alatt sokmindent ki is próbáltam. Sokat hangoztatott sztárdiétákat meg ilyenek... szintén rossz ötlet. össze vissza jojózott a súlyom, ami szintén megterheli a szervezetet.


Most elkezdtem úgy diétázni másfél hete, hogy minden fontosabb infónak utána néztem, mennyit kell enni egészséggel, mennyit lehet fogyni hetente egészségesen, tanácsot kértem a dokimtól satöbbi...és már nagyjából kialakult a dolog. Nem érdekel már, hogy 2 év kell majd a lefogyáshoz. Már fontosabbnak tartom hogy a leadott súly meg is maradjon. És ha gyorsan fogy az ember, nincs ideje megszokni az új életet, kúraként fogják fel a legtöbben (én is belebuktam ebbe (is)), és ha abbahagyják, visszahíznak. Sok esetben többet is, mint ami az eredeti túlsúlyuk volt. És ha koplal az ember, azt bizony nem tudja sokáig csinálni....


Soha nem csinálnám már úgy mint tini fejjel. Nagyon ráfizettem...tönkrement az anyagcserém, rengeteget híztam vissza, a pajzsmirigyem szarul működik, majdnem cukros lettem....nem sorolom. Nagyon hülye ötlet volt koplalni.... szóval azt inkább ne. Anélkül meg semmi esélyed ezt így lefogyni.

2014. febr. 27. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem 3 hónap alatt biztos nem fogsz 15 kg-ot lefogyni, csak ha 170 cm-eredhez 150 kg-ot nyomnál. Maximum 5 kilót fogyjál annál többet ne mert az már tényleg csont kollekció lesz.
2014. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!