Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a "módszer" hatásos lehet?...

Ez a "módszer" hatásos lehet? (Lent)

Figyelt kérdés

Nem kifejezetten fogyókúrázni akarok, viszont pár kilótól jó lenne megszabadulni. Úgy tervezem, hogy ezeket a változásokat vetem be:

Fehér kenyér helyett teljes kiörlésű, különféle szalámik helyett csirkemellsonka, több zöldség, több gyümölcs. Eddig elég sok édességet ettem, és sok üdítőt megittam. Úgy gondoltam, hogyha megkívánok valamilyen csokit, akkor helyette műzliszeletet eszek, üdítő helyett pedig frissen facsart narancslevet iszok. Zsíros húsokat megpróbálom elkerülni, köretnek tészta és krumpli helyett rizst, néha kukorisást rizst eszek. Megpróbálok naponta legalább 2 litert vizet meginni, bár ezzel eddig sem volt gond.

Sport tekintetében: itthon van ellipszis gépünk, azon mennék napi fél órát, plusz, ha kijön végre a jóidő, mindenhova biciklivel járnék.

Jelenleg 20 éves vayok, 170 cm és 70 kg :(

Szerintetek így elérheto valamilyen változás?


2014. febr. 27. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek. Amíg csak a listában láttam a kérdést, elérkezettnek láttam az időt a beszólogatásra. Biztosan valami baromság lesz - gondoltam.

Hát nem! Nagy öröm volt olvasni a módszered. Ez az egyetlen járható módja az egészség megőrzésének, a kondíció javításának, a tartós fogyásnak, súlytartásnak.

Olyan sok marhaságot lehet itt olvasni, hogy kifejezetten üdítő volt végigolvasni a módszered. Sok sikert hozzá!

2014. febr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%

Nekem azt hiszem nem tetszik, de még olvasom..


Teljes kiőrlésű kenyér nagyon rossz (elvégre fogyni szeretnél, de egészség szempontjából is csapnivaló)


Csirkének nincs sonkája, csirkemell sonkát enni mindig komoly zsákbamacska. Mit is eszik akkor az ember?


Müzliszelet alapvetően még rosszabb is mint a csokoládé, de szerencsés esetben csak hasonló (attól függ milyen csokit helyettesítenél vele)


Zsíros húsokat elkerülöd, akkor mivel laksz jól?


Rizs jobb lenne mint a krumpli? Ezt sem tudom megerősíteni, talán.. de ha fogyni akarsz, akkor rizsre miért van szükséged? Az is beépíti a zsírt, keményítő ám.


Én nem tartom jónak amikor nők tekernek, futnak vagy ellipsziseznek, de normális lábedzést (guggolás, kitörések) nem csinálnak. Felsőtest edzésről, törzsmerevítők edzéséről nem is beszélve.

2014. febr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!