Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így nem kevés ugye?

Ez így nem kevés ugye?

Figyelt kérdés

Reggelire kávét iszok feketén. A suliba 2 szendvicset viszek ált. rozsos zsemléből avyg kornspitz kifliből. 3 fele érek haza olyankor salátát eszek hússal (csirke), és néha megiszok még egy kávét, de akkor édesítőszerrel, és nem olyan erősen. vacsira is eszek valamit, pl. túró pufi rizzsel, csirkemell koktélparadicsommal, néha mozzarellagolyó (light) salátával.


Mondjuk kalóriára ez nem olyan sok, olyan 900 körül van, ha sportolok, akkor 1100 (heti 3-4, akkor olyan 400-500 kcalt égetek.) A suliba szerintem eleget viszek, és ha hazaérek eszek is. Tudom, hogy a zsömle nem a legegészségesebb, se a kifli, de nem szeretnék dobozba főtt ételt vinni, hanem mindenképp szendvicset. Szerintetek ez így elegendő és nagyjából jó? Amúgy elég sokat fogytam ár, de még mindig sok vissza van, szóval nem most kezdtem, ez csak az 'újabb változat'.



2014. febr. 27. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

A kalóriamennyiség kevésnek tűnik. Alapanyagcsere alá sose menj.


Esetleg a reggeli kávéd mellé egy kis zabpehely mondjuk túróval vagy tojásfehérjével (a fehérjebevitel miatt)?


A bevitt kalóriamennyiséget elég szépen meg tudja dobni némi (20-25 gramm) olajos mag. Ezt még s suliban elfogyaszthatnád.


A többi nagyjából rendben van.

2014. febr. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez ok, de a kávét cukorral idd, mert az édesítőszer káros a szervezetre, és az egészségre!!!!!!!!!!
2014. febr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az édesítőszert én sem bírom.


Nagyjából jó ez, látszik, hogy azért odafigyelsz mit eszel, de én vacsira kihagynám a túrót pufirizzsel.. a puffasztott rizst amúgy sem támogatom. Elég mű dolog, szerintem.


Szóval mehet a csirkehusi, parival, sajttal, salátával. :)

2014. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!