Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért jó ha nem eszel édeset...

Miért jó ha nem eszel édeset fogyókúra alatt?

Figyelt kérdés

2014. febr. 28. 12:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem az édessel van gond, hanem a bevitt cukorral amitől többnyire édes az ami édes.
2014. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Édeset ehetsz, csak nem mindegy, hogy mit, mert azért egy kalóriában dús desszert, nem mondható fogyókúrásnak, viszont, ha mondjuk eszel sütőtököt magában, vagy banánt, ezek is édesek, és nyugodtan eheted őket.
2014. febr. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Cukorevés -> zsírraktározás összefüggés miatt.
2014. febr. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha egyik napról a másikra megvonjuk a szervezettől akkor beindul a fogyás?

Persze semmi lisztes , cukros étel.

2014. febr. 28. 13:48
 5/12 anonim ***** válasza:
24%
Nem biztos, hogy beindul, mondjuk ha nem eszel édeset és egyfolytában zsíros húsokat zabálsz, kétlem, hogy le fogsz fogyni. Kiegyensúlyozott étrend és sok mozgás. Nagyon leegyszerűsítve ha több kalóriát dolgozol le, mint amennyit beviszel,akkor biztosan fogysz.
2014. febr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Eddig sem ettem zsíros ételeket, csak rengeteg lisztes cukros ételeket, kevés folyadék.
2014. febr. 28. 13:53
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Zsír nem okoz inzulinválaszt, hús (fehérje) csak alacsonyat.


Igen, a hús és zsírevők nem hájasok. A zsír lebontás egészséges szervezetben (IR nélkül) normális folyamat, a testzsír raktározás és lebontás pedig egy egészséges egyensúlyban marad.

Ezt a hormonálisan szabályozott egyensúlyt tolja el a nyugati étrend, kitaláljátok melyik irányba.

2014. febr. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%

"Nem biztos, hogy beindul, mondjuk ha nem eszel édeset és egyfolytában zsíros húsokat zabálsz, kétlem, hogy le fogsz fogyni."


Én téged most megcáfollak :DD

egész életemben édességfüggő voltam, mindennap ettem valami édeset, mert szerettem, de ezt úgy képzeld el, hogy a nagyobbik (30 dekás?) Pilótakeksz, vagy négy darab cukrászsütit simán elnyelek egyszerre, szóval tényleg függő voltam. Volt az oldalon egy Táplálkozásharcmuves nevű felhasználó, aki addig mondta, hogy a zsíros húsok megölik az édességvágyat, hogy most 6 nappal ezelőtt nekiálltam, mondom adok a dolognak egy hetet, lássuk mi lesz. Szigorúan betartottam, reggelire minden nap salátát ettem tonhallal, ebéd-vacsira meg húst, pár szem koktélparadicsommal, vagy uborkával, tojással, mikor mi esett jól, de húsból rengeteget és nem szaroztam ilyen sütőzacskókkal, hadd tocsogjon saját zsírjában+ kókuszzsír. Emberek, az egy dolog, hogy egész idő alatt nem is kívántam az édeset, a családnak úgy tudtam elkészíteni a szokott vackaikat, (tejbegríz, Nutellás kalács) hogy még az ujjamat sem nyaltam le, de ráadásul -nem bírtam ki az egy hetet, ma reggel megmértem a súlyom- 1,5 kilót fogytam ez idő alatt. Úgy, hogy minden étkezésnél pukkadásig jóllaktam és semmit nem edzettem. Durva. Bárcsak előbb kezdtem volna. Hozzá tök jól vagyok, energikus meg minden, nem csorgatom a nyálam semmire, nem szenvedek, nem keresek kiskapukat, hogy ez nem is csoki, mert diétás biszbasz... Hihetetlen.

2014. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
XDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
33%
8-as mindenki úgy vágja magát tönkre ahogyan akarja, láttam már jó pár paleóst, aki már rohadtul megbánta az egészet, szerencsére ebben az esetben nem erről az étrendről kell értekeznünk, mert erről nem vagyok hajlandó. a zsírtól az emberek nagy része hájas lesz, de mivel nem működünk egyformán, lehet, hogy te (még) nem lettél tőle hájas. Úgyhogy maradva a normális étkezési szokásoknál, ha valaki fogyókúrázik kerülje az édességeket és a zsíros húsokat is.
2014. febr. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!