Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék. A felsőteste...

Fogyni szeretnék. A felsőtestemmel nincs bajom, de a lábaim olyanok mint egy túlsúlyosnak. Ötletek?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok(17) A hasamon már látszódnak a kockák és a mellizmom is látszik viszont a lábamon sok a zsír és olyan vastag mint valami túlsúlyos embernek. Nyárra szeretnék mindenféleképpen vékonyabb lábakat de nem tudom hogy kezdjek hozzá. Iskola mellett nem volna könnyű sportolnom mert 4re érek haza utána még tanulnom is kell mellesleg hulla fáradt vagyok. Esetleg valami diétát vagy itthon végezhető gyakorlatokat tudnátok? 17/f 187 cm 80 kg
2014. márc. 1. 23:12
 1/3 anonim válasza:
Szia!:) Gondolom nemlehet olyan sulyos a helyzet ahogy azt te gondolod.:) Ketlem h akkora problema lenne a labaiddal. Dieta sem kell hozza. :D Egyszeru. Amikor tanulas utan lefekszel tevezni labemeleseket csinalsz vagy mondjuk nem fekszel hanem guggolsz. Marmint folyamatosan. Fel es le. Ezt is lehet varialni h ne und meg. Lehet hulyesegnek tartod de komolyan jot tesz. Ui. bocsi h nincs ekezetem.:/ :) 15/l
2014. márc. 2. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szálkásíts tovább.


Azért egy fiúnál érdekes, hogy felül rendben vagy, alul meg hájas a lábad? Még szerencse, hogy a vastagabb lábbal nincs gondja egy férfinak.


De én néznék képet róla. Lehet nem hájas a lábad, hanem valami miatt be van dagadva. Hihetetlen, mert ez annyira nőkre jellemző probléma volt..

2014. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is fura hogy a lábaim vastagak felül meg oké. Sajna képet nem tudok mutatni..
2014. márc. 2. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!