Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem érzem magam túlsúlyo...

Miért nem érzem magam túlsúlyosnak?

Figyelt kérdés

15/L vagyok az alábbi arányokkal : 160 cm , 62 kg

Mostmár az igaz, hogy külsőleg nem vagyok fotomodel alkat és egy kicsit " sűrűbb " vagyok, mint a többi lány, de én nem érzem magam túlsúlyosnak...vagyis birom a mozgást és nem érzem magam betegnek


Fél évig próbáltam diétáztatni magam, de pff....utálom !

Most visszatértem a normális étkezésre ( vagyis azt eszem amit megkivánok ) és újra egészségesen érzem magam, de eddig őszintén szólva betegeskedtem a sok diéta mellett


Komoly gondom van, hogy ennyire nem érzem magam túlsúlyban ? Vagy ez mitől van ?


2010. jún. 7. 19:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

istenem, ilyen is ritkán van, hogy valaki normális :)

azért nem érzed magad túlsúlyosnak, mert nem vagy ...mondjuk jönnek mindjárt páran, hogy 50 kgnak kéne lenned, de ez nem igaz, ne hagyd magad...de a sportolást mindenképpen javaslom, jót tesz a csontjaidnak és az egészségednek :)

2010. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Mert 160cm-hez 62kg az nem túlsúly. De többet ne nagyon szedj fel.
2010. jún. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Hát igen, a sportot imádom


Ezért is nem értem, hogy miért lennék túlsúlyos, nem mintha külsőleg vékony volnék, csak valahogy belül nem érzem magam olyan kövérnek ......

2010. jún. 7. 19:11
 4/25 anonim ***** válasza:
19:10 izomban nyugodtan felszedhet még pár kg-ot
2010. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
Ha nem érzed magad túlsúlyosnak, akkor nem vagy az :) Ha úgy érzed magad jól a bőrödben, ahogy vagy, akkor nem kell diétáznod :) az jó, ha sportolsz :D
2010. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
nem vagy túlsúlyos,de azért van rajtad felesleg . A sportolás nem fog megártani, a diétádtól meg azért betegeskedtél mert gondolom koplaltál..egy normális diétátol még jobban is érzed magad,mintha egész napkenyeret ,meg tésztát ennél ami miatt az egekbe zsökik az inzulinod.
2010. jún. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
az izom többet nyom, mint a zsír. ha nem gyorskaját zabál a kérdező, akkor sztem simán lehet h bombázó...
2010. jún. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem koplaltam, de nem szeretem, hogy más mondja meg, hogy mit és mikor egyek


Szerintem hogyha én éhes vagyok egy adott pillanatban akkor az nem ok nélkül van és ha például este nem kivánom a grillezett húst az se ok nélkül van

Tehát ezért nem éreztem jól magam a diétán

2010. jún. 7. 19:29
 9/25 anonim válasza:
Az a kérdés hogy hogy gondolhatod hogy túlsúlyos vagy 62 kilósan! Ne viccelj már. Ha izmos vagy akkor meg főleg hülyeségeket beszélsz mert az izom kb 3x nehezebb a zsírnál. Hallottál már a testtömeg indexről? Mivel még csak 15 vagy így a gyerekekével nézve a 24,22es indexed "enyhén túlsúlyosnak" oszt be, viszont a felnőtt 19-24 évesek között normálisnak nevez és nem javasolja hogy fogyjál. Ennyi.
2010. jún. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Kb 5 kiló felesleg van maximum rajtad,ez nem túlsúly. Ha valaki annyira izmos,hogy 160 centihez 62 kiló,akkor nemhiszem hogy "sűrűbb"nek nevezné magát:)

Igazából az lenne a legtisztább,ha rkanál fel képet a testedről,mert igy tényleg nehéz megmondani.

2010. jún. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!