Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 nap diéta után, mikor fog...

5 nap diéta után, mikor fog megkezdődni a tényleges fogyás?

Figyelt kérdés

A mérleg kevesebbet mutat 3 kilóval de az alakomon semmi nem látszódik, azt sem mondhatnám hogy ki kakí*tam magam mert ez idő alatt csak 2 alkalommal volt székletem az is elég kevés.

Jobban érzem magam, fittebbnek, mégsem látszik semmi.

Mozogni többet mozgok, de mégsem eleget.

Azelőtt semmit nem mozogtam, tán annyit hogy hetente 1 szer lesétáltam 4 km-rt.

Most heti 3 szor sétálom le a napi 4 km-rt.

És naponta 1 szer tornázok 15 percet.

Smmi cukrosat nem eszek, se tésztát, se kenyeret, se liszteset.

Azelőtt pedig minden nap ettem cukros ételt, műkaját.

2 HÉT UTÁN LESZ VÁLTOZÁS CM-BEN IS?



2014. márc. 7. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tényleges? Soha... amint abbahagyod a koplalást, azonnal visszajön minden, kamatostul. Ezerszer leírtuk, elmondtuk, hogy nem lehet úgy lefogyni, hogy megvonsz valamit, mert amint elégedetten hátradőlsz, már egész kevés kenyértől is durva hízásnak indulsz. Addig kéne változtatni ezen, amíg nem késő.


NORMÁLIS fogyás esetén (amit csinálsz, nem normális), 2 hét alatt fél kg-nak kell lemenni. Ez centiméterben nem, vagy alig mérhető. Majd talán 2-3 hónap múlva.

2014. márc. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mégis mit kéne hogy egyek?
2014. márc. 7. 14:12
 3/12 anonim ***** válasza:

1-es, elolvastad egyáltalán a kérdést?


Kérdező: mérted is centivel? Én felírtam pár alkalommal a méreteimet amikor fogytam, nagyon kb-ra olyan kilónként kb egy centi ment le (derékból több, csípőből kevesebb). Viszont ez látvány tekintetében semmi, szintén saját tapasztalatból azt tudom mondani nálam kb 8 kiló volt egy ruhaméret, ha annál kevesebb a változás az nem nagyon látszik meg (kivéve ha minimális a súlyfelesleged, de a leírtakból arra következtetek hogy nem ez a helyzet).

2014. márc. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nem nem mértem magam centivel.

De ha le tudnék fogyni amit szülés után szedtem fel az nagyon jó lenne mert ha ezeket megvonom magamtól akkor azt jelenti hogy később megelégszem majd ritkább kevesebb adaggal is.

Mert eddig nagyon sokáig tartottam a súlyomat.

Elértem egy bizonyos súlyt és tovább nem híztam csak aztán feljött gyerekenként 6 kiló és ami maradt is.

2014. márc. 7. 14:19
 5/12 anonim ***** válasza:
10%
Köszönjük, hogy megosztottad velünk a székleted mennyiségét és az ürítés gyakoriságát. Sajnos a színéről és az állagáról megfeledkeztél, pedig eme fontos adatok ismerete nélkül nem tudjuk kiszámítani neked, hogy mikor fog megkezdődni a tényleges fogyásod. :(
2014. márc. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy így fejeztem ki a kak*s dolgot de nem szerettem volna olyan beszólásokat hogy szar*sz egyet és 1 kilóval mánis könnyebb vagy és mégsem látszik rajtad!
2014. márc. 7. 14:49
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

5 nap után mégis mit vársz?

Amiket kiiktatsz, azokat végig tartanod kell, különben visszajön minden, ami lement. Szóval okosan kell dönteni, inkább mennyiséget csökkenteni belőlük, ha nem akarsz végleg lemondani róla.

2014. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Az is igaz!

Majd igyekszem!

2014. márc. 7. 15:21
 9/12 anonim ***** válasza:
48%

Egyrészt lehet ment le víz is, de az a 3 kg tuti nem zsír.

5 nap diéta semmi. Majd akkor tegyél ki kérdést, ha 5 hónapja diétázol.

Rajtam 4 kg is látszott már, de az inkább volt zsír, mint a te fogyásod.


Ja és nem koplalni kéne, hanem rendesen enni, és nem lassulna be az emésztésed...

Sok rost, zöldség, reggel egy kis zabpehely, tk kenyér, rizs, sok fehérje. Kevés gyümölcs.

Olajos magok.

2014. márc. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miért olvasták ki többen az írásból a koplalást vagy azt, hogy fogyás után majd két pofára akar kenyeret enni a kérdező (amitől még nem is tuti, hogy visszajönne a súly, ez nem ilyen fekete-fehér)...


5 nap? Nálam egy hónapig nem történt semmi (mivel még mindig túl sok szénhidrátot ettem a kalóriához és mozgáshoz képest, életmódváltás ide vagy oda) és 10 kiló után is csak más látott változást, én nem nagyon :D Igaz, nekem a hasamról megy le legutoljára a háj s messze az a legfeltűnőbb.

Sokan sokkal gyorsabban fogynak, mint én tettem, de 5 nap az azoknak is semmi...

2014. márc. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!