Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mozgok rendszeresen, napi 1...

Mozgok rendszeresen, napi 1 órát, de nem tudok diétát tartani, és így fél éve semmi jele a sportolásomnak. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Kollégista vagyok. Naponta kb. 1 órát mozgok, csinálok talajgyakorlatot, futást, heti 1x TRX, mindig változatosan próbálom.

Szeptember óta csinálom ezt, és egy deka sem ment le rólam, pedig érzem hogy izmosodok. Tudom hogy kéne a diéta, de nem tudom megoldani koleszps kaja mellett.

A reggei 3 zsemle, valamilyen vaj, és felvágott.

Az ebéd hús + szénhidrát(keményítő), és a vacsora is ilyen (ma pl olyan zsíros volt, hogy a krumplit teljesen befedte a zsír..)

Nem tudom hogy mit kéne tennem hogy a zsír épüljön le! :c Segítsetek kérlek, én nagyon szeretném!



2014. márc. 5. 21:06
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Ott kezdődik, hogy reggeli 3??????? zsemle, max 1-nek kéne lennie.
2014. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az amit adnak. Hogy mennyit eszek, azt én magam döntöm el, 2-t elviszek iskolába, harmadikkal nem csinálok semmit. Azt a kettőt pedig 8 órán keresztül beosztom.
2014. márc. 6. 06:32
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Magatoknak nem tudtok kiegészítésként gondoskodni kajáról? Amit írtál koleszos kaja címén, hát brutális. Én biztos, hogy meghalnék ott. Ha tudnál venni magadnak zöldséget, gyümölcsöt, az nagyon jó lenne. Ahogy látom, kolikaja címén ezeket nem vihetik túlzásba, pedig kéne.

Ha van rá lehetőséged, vegyél gyümölcsöt, zöldséget, és vigyél suliba is, meg koliba is egyél belőle.


Egyébként, ne aggódj, ha nem mutat kevesebbet a mérleg, főleg, hogy érzed, mindeközben izmosodsz. Az izom nehezebb, mint a zsír, tehát ha fejlődik az izom, a mérleg nem fog kevesebbet mutatni. Ajánlom inkább a centit, nézd meg, mennyit mutat a derekadon, csípődön, combodon stb.

Lehet, hogy nagyon szépen alakul a tested, csak nem veszed észre, mert a mérleg nyelvére koncentrálsz, holott nem erre kellene.

2014. márc. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tudunk kiegészítőt vásárolni, de így is 20000ft egy hónapban a kaja, aminek a felét meg sem eszem.

A centi sem mutat kevesebbet. Ugyanannyi, mint egy éve.

Megpróbálom hogy reggel rendesen eszek, ebédre egy féladagnyit (amennyit szoktam), vacsorára pedig keveset, 6 után pedig csak vizet vagy teát. Napi 2-3l folyadék, heti 2x futás, mellette az edzések (kivéve hétvégén), a keményítőt, szénhidrátot minimálisra csökkentem, több fehérje - tej, joghurt, kefir. Így lehet eredménye?

2014. márc. 8. 09:50
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne beruháznod egy finomabb fehérjeporra, ami vízben is finom. Nem tudom, hogy milyen anyagi helyzetben vagy, ha nagyjából megengedheted magadnak, és tényleg jelentős és gyors változást szeretnél én mindenképp a fehérjét ajánlom.


Ha rosszabb anyagi helyzetben vagy, akkor vegyél paradicsomot, vagy brokkolit, a brokkoli elég olcsó egyébként, és a hús mellé a krumpli helyett azt edd. A zsemléket is felejtsd el, egyél inkább almát (viszonylag sokáig eláll, van olyan ami finom és nagy, és darabja kb. 60 ft.-ra jön ki, ez megint nem nagy tétel..Ha ezt is sokallod, az is eredményt hoz, ha mondjuk csak minden másnap eszel jó kajákat koleszos helyett.

2014. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokszor leírtam már: fontos az edzés, de fogyás az táplálkozás kérdése.

Gabonaevők megszívják :(

2014. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!