Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3x30 perc kick box, heti...

Heti 3x30 perc kick box, heti 1x2 óra jóga és heti 3x20 perc erősítés megfelelő kiegészítése a diétának?

Figyelt kérdés

A diétám jó.

Tilos:

Alkohol

Cukor, cukor tartalmú ételek, italok, alapanyagok

Liszt, liszt alapú ételek, alapanyagok

Gyümölcsök közül: banán

Zöldségek közül: burgonya

Hagyományos köretek: tészta, burgonya, rizs, kenyér

Elég lesz a fent leírt mozgás?


Továbbá ttkgként: 1.5-2 g ch és 2.5 g fehérjére törekedek.

Itt van egy kis bibi. Gond nélkül be tudom tartani a ch keretem, de a fehérjét eddig napi 80 grammnál nem nagyon tudom feljebb tornázni. Egyszerűen nem tudok megenni annyi húst vagy túrót vagy tojást, hogy fedezze fehérje bevitelt. Ez nagy baj?


2014. márc. 7. 18:53
 1/1 anonim ***** válasza:

80g protein elég kéne, hogy legyen, bár nem tudom, hogy nő vagy férfi, és hányéves és milyen magas vagy...


Egyébként nem kell húsokkal bevinni a proteint. A szójacsíra, a babok és lencséknek is van proteinjük, nem is kevés.


Nyugodtan egyél banánt, de max egyet naponta. Avókádó max heti egyszer. Magok max 15 szem naponta, vagy kb egy kis tenyérnyi.


Egyébként a mozgás elégnek látszik, szerintem jó lesz!

Sok sikert

2014. márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!