Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék,16 L 170 cm...

Fogyni szeretnék,16 L 170 cm 53 kg?

Figyelt kérdés
Nyárra szép alakot szeretnék! Igazából annyi a bajom, hogy a derekamon van egy "kis"felesleg így elég széles! Szóval azt leszeretném adni meg talán a fenekemből is szeretnék fogyni! Mennyi kcal vigyek be a szervezetembe? Imádok futni meg lépcsőzni, szóval a sporolással nincs baj!:) Ma reggelire (8 órákkor) zabpelyhet ettem kis tejjel! Zöldségeket nem tudok mindig enni mivel van még 3 testvérem így az anyám nem fog nekem külön főzécskézni!:/

2014. márc. 8. 10:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagy valami túlsúlyos, ezért ha szélesnek érzed a derekad,akkor az lehet inkább már genetika, amin te nem sok minden tudsz változtatni. Neked nem fogynod kellene, hanem komolyan sportolnod, az hozná meg a kívánd eredményt.
2014. márc. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szerintem így teljesen ideális vagy!

A magasságodhoz jó a súlyod...más 160-165 cm-el 53 kg:)

Szóval szerintem csinos lehetsz és pont jó.

A derekadra dolgozz rá.

Ülj törökülésbe és fordulj oldalra,lehetőleg gyorsan.Egyik irányból a másikba.


Itt egy videó:

http://www.youtube.com/watch?v=XW_xhcIIwZc


Vidd 6:06-hoz és ott mutatja ezt a gyakorlatot:)

Valamint még rákereshetsz derék karcsúsító gyakorlatokra.

Szerintem még az is jó ha oldalra fekszel,megtámasztod a tarkódat/nyakadat és emelgeted a lábad felfelé,egyre magasabbra úgy hogy már a derekadra is kihasson.

Szerintem a formásabb és nagyobb fenékkel nincs semmi baj,azt szeretik a fiúk általában:) Én abból sosem szeretnék fogyni...de egyébként helyi fogyás nem nagyon van,szóval csak rátudsz dolgozni.Ha fogyózol akkor meg mindenhonnan fogysz.

Szerintem továbbra is fuss,lépcsőzz.

Egyébként te magad is eltudsz készíteni pár egyszerű zöldséges ételt.Ilyen korban engem érdekelt a főzés,jó móka,okulsz belőle,egyszer úgyis háziasszony leszel és nem árt:)

Mehetnél mondjuk egyedül vagy anyukáddal vásárolni,kinézel valami jó receptet és megcsinálok önállóan.Szerintem anyukád és az egész családod is örülne ennek.nem muszáj mindig csak mondjuk hétvégente:)

Vagy megkéred a családodat,hogy tartsatok zöldség-hetet vagy gyümölcs hetet stb...:)

2014. márc. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

53 kg-mal ne fogyókúrázz, hanem edz!!

170 centi és 54 kg vagyok, SEMMI FELESLEG nincs rajtam, és a BMI-m (vagyis a tied is) 20 alatt van. A derekam vékony, mióta rendszeresen edzek, sokat formásodtam, neked is ezt tanácsolom.

2014. márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! : )
2014. márc. 9. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!