Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ennyit ettem ma, belefér...

Ha ennyit ettem ma, belefér még ez a vacsora?

Figyelt kérdés

Reggelire ittam egy kávét tejszínnel, ebédre 10 dkg grillezett csirkemellet köret nélkül, de délután sajnos bűnöztem kicsit, nagymamám csokis piskótájából ettem egy szeletet, emellett megettem egy almát.

Ezek mellett elfér még egy kevés csirkemell vacsorára?

(30 percet szobabicikliztem, más mozgást nem nagyon végeztem az alap dolgokon kívül)


2014. márc. 9. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem éhezni kéne, és akkor nem lennél bűnöző.
2014. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hét ez nagyon sok, ha így folytatod, soha nem fogsz éhen dögleni.
2014. márc. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bírom ezeket az idióta fogyókúrázókat.

Sportolni, mozogni kellene, nem a kaját méricskélni, hogy jaj ez 12 deka sok, jaj mi lesz??


Agybeteg idióták!

2014. márc. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bírom ezeket az idióta válaszolókat, azt kéne figyelembe venni, hogy másoknak nem kell megennie egy fél disznót ahhoz, hogy jóllakjanak.

Igen, ma keveset mozogtam, ugyanis más dolgom volt. Ezért volt pofám megkérdezni, hogy mások szerint ennyi mozgás mellett ez belefér-e. Én naiv módon azt hittem, hogy valaki majd idejön, teljesen normálisan megmondja, hogy igen, ezt még simán megehetem, vagy esetleg ajánl egy alternatívát, de én voltam a jóhiszemű, elnézést.

2014. márc. 9. 17:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tűnt fel, hogy az ilyen kérdéseknél mindig az a válasz, hogy NE KOPLALJ? Vajon miért? Biztosan mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Talán utánanézhetnél, mire jó az, amit csinálsz a testeddel. Azért laksz jól ennyitől, mert hála a csodálatos "fogyókúrádnak", kórosan összeszűkült a gyomrod és tönkrement az anyagcseréd. Ennyi étel mellett nem jutsz elegendő tápanyaghoz. Ha annyira okos vagy, akkor csak folytasd nyugodtan, amit csinálsz, és olts le mindenkit, aki azt tanácsolja, hogy ne koplalj. Aztán majd szeretettel várunk vissza az egészség és a szépség kategóriákba a kérdéseiddel, hogy mitől szédülsz, mitől vagy gyakran beteg, mitől hullik a hajad, mitől töredezik a körmöd.
2014. márc. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A hajam abszolút egészséges, a körmöm is, az anyagcserém is köszi szépen, nagyon jól van. Többet soha nem ettem, csak mást.

De nagyon örülök, hogy te tudsz embereket ez alapján diagnosztizálni. Egy 160 centis, 65 kilós nőnek szerinted mennyit kell ennie ahhoz, hogy ne minősüljön koplalásnak? Ez csak egy elméleti kérdés, valójában nem nagyon érdekel ezek után, mivel a kérdés már bőven elévült.

2014. márc. 10. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!