Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tanácsokat valaki ez ügyben?...

Tanácsokat valaki ez ügyben? + Ajánlanátok kajákat?

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy elkezdtem fogyókúrázni, és ezáltal nem vacsorázom. A szüleim szerint fogytam, de nem akarják hagyni most már, hogy kihagyjam a vacsorát. Jelenleg nem sportolok, a rossz idő miatt, de, ha elkezd enyhülni, tervezem, hogy heti pár alkalommal elmegyek majd futni. Nem szeretnék sokat, mert időm nem sok van rá, olyan kb 1,5 km-re gondoltam alkalmanként. Tudom, nem sok, de több, mint a semmi. Arra gondoltam már, hogy most, hogy kénytelen leszek vacsorázni, lecsökkentem az ebéd adagomat, de menzás vagyok, így ez nehezen megoldható. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy mik azok az ételek, zöldségek, amik a lehető legkevesebb kalóriát tartalmazzák? Anyukám javasolta, hogy egyek egy joghurtot, de a natúrt sajnos nem nagyon szeretem, az ízesítettek viszont tudtommal nem túl alkalmasak vacsorának...Salátába milyen zöldséget tegyek, ami a legkalóriaszegényebb? És mi az a legkésőbbi időpont, amikor ezeket az ételeket ehetem? Az a baj, hogy annyira bevált nekem ez a nem-evés (tudom, nem jó...:S), hogy teljesen jól elvagyok anélkül, hogy vacsoráznék, így amint belém kényszerítenek valamit, egyből próbálok minél kevesebbet enni belőle (hiszen eddig még ez a kevés nélkül is megvoltam). És hogy így, ezzel a "módszerrel" úgy meg voltam elégedve, hogy amint kénytelen vagyok este enni, attól félek, hogy ezzel most egy csomót vissza fogok szedni abból, amit leadtam. :( Hiszen így tök jól éreztem magam, most viszont nem tudok semmit kiváltani a vacsorával, és nagyon aggódom, hogy emiatt most fog rám visszajönni...:(

Ezért volna szükségem olyan ételekre, amik nagyon nagyon kevés kalóriát tartalmaznak (hisz csak azért ennék, hogy békén hagyjanak), és tanácsra is esetleg.

Kérem, csak olyanok írjanak, akik értenek is hozzá, köszönöm!



2014. febr. 12. 21:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nagy butaság nem vacsorázni. Nem tudom, honnan szedted ezt, de így nem fogsz tartósan fogyni. 2-3 óránként érdemes kis adagokat enni, és a napi utolsó étkezés lefekvés előtt kb. 2 órával legyen.
2014. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 VWXYZZS ***** válasza:
Már az első mondat nagy fszság. A többit el sem olvasom, fogyatékosokon nem lehet segíteni.
2014. febr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a tudatlanok nem vacsoraznak. Akiknek van eszuk, tudjak, hogy naponta MINIMUM 3x illik enni, de lehetoleg tobbszor kevesebbet, igy elkerulve, hogy a test bealljon ehinseg uzemmodba es elkezdjen raktarozni.


Szerinted nincs semmi sport, csak az, amit lakason kivul lehet vegezni???? Hideg van kint? Jo kifogas. Tettszik...


Erdekes, amikor esett en akkor is elmentem futni, csak vettem egy baseball satyit, hogy ne a szemembe fujja a vizet a szel. En ugy vagyok vele, hogy el akarok erni valamit (bikini body) es rajottem, hogy ezert tobbet kell megtennem, mint ami szamomra kenyelmes/kellemes/idobe belefer...


Mivel imadok zabalni es nem akarok a pizzarol, jegkremrol lemondani, igy raveszem magam a kemeny sportra. Fekvotamaszozni, felulesezni, guggolni otthon is lehet a szoba kozepen es meg csak penzbe sem kerul!


Neked kell eldonteni, mennyire komolyak a szandekaid. Ha csak tengeni lengeni akarsz meg ugralni oromodben, ha a merleg 2 dekaval kevesebbet mutat, akkor folytasd, amit eddig. Ha azt akarod, hogy honapok de akar hetek mulva a tukorben meglatva meztelen tested korbevigyorogd a fejed, akkor sajnos meg kell emelni a segged es meg kell eroltetni magad!


Meg van ido nyarig olyan alakot varazsolni magadnak, hogy a Balcsin minden ficko te utanad fog megfordulni... de meg a csajok is.

2014. febr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudnál kérlek akkor segíteni? :)
2014. febr. 13. 09:08
 5/5 anonim válasza:

Natúr joghurt + néhány teáskanál lekvár = gyümölcsjoghurt. De egy főtt tojás is elmegy gyenge vacsinak valami kis savanyúsággal. Egy kis sült csirke(comb) magában esetleg savanyúsággal szintén jó vészkaja.


Egyébként hol van az a menza, ahol te jól laksz? Nekem ez még egyik menzajellegű helyen/szállítóval sem sikerült.

2014. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!