Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a lábamról fogyni?

Hogy tudnék a lábamról fogyni?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy a lábaimat nagyon vastagnak tartom. A combokat és a váldlimat. Hogyan tudnám innen leadni a felesleget? Kérlek segítsetek. Köszönöm

2014. márc. 9. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Levágsz belőle egy kicsit... . de most komolyan, miért hiszi azt itt mindenki, hogy a különböző testrészeinkből olyan arányban fogyunk, ahogy szeretnénk, és főleg azt, hogy ezekre külön diéta, mozgásforma lenne? Van has-fogyókúra meg comb-fogyókúra? Vagy mit hisznek? De tényleg...
2014. márc. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

Sajnos nincs helyi zsírégetés.Ha az olyanokra gondolsz mint a guggolás,akkor azzal "csak" formálni tudod.

Ezen kívül vedd figyelembe,hogy mindenkinek más az alkata,lehet,hogy abba a kategóriába tartozol akinek sosem lesz vékony lába,hiába tesz meg érte mindent.

2014. márc. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Ha izmosítasz a lábadon, azzal csak vastagabb lesz
2014. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Roppant értelmes válaszok voltak. Köszönöm
2014. márc. 9. 23:36
 5/5 anonim válasza:
74%

szia!

igazából csak a lábaidból ne tudsz fogyni hanem a comb-fenék gyakorlatokkal csak!vagy a kardio edzéssel!ha futsz,azzal arányosan fogysz mindenhonnan!De ha alacsony vagy lehet olyan a csontozatod és az alkatod,hogy bármit csinálsz nem lesz hatása!nekem homokóra alakom van,és én sem tudok fogyni a lábamból annyit hogy teljesen vékony legyen!amennyit tudtam leadtam belőle,most futok és nekem az úgy jó,mert arányosabb lett!de itt van videó fenék és comb formálásra,ezzel talán érsz el eredményt :)


http://www.youtube.com/results?search_query=comb%20edz%C3%A9..


Tudnám ajánlani a belső comb erősítését is,mert az sokat "szed" le a lábaidból!remélem segítettem :)

2014. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!